Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
Bezpłatna próbka 500 g chlorku magnezu bezwodny Cena 95,21 G/mol Gęstość CAS nr 7786-30-3
| Sample: | Free Sample 500g |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Cas No: | 7786-30-3 |
Wapno gaszone przemysłowe, wapno hydratyzowane, Cas1305620, wodorotlenek wapnia w proszku do oczyszczania ścieków
| Nazwa produktu: | Proszek wodorotlenku wapnia |
|---|---|
| CAS: | 1305-62-0 |
| HS: | 25222000 |
sodium bicarbonate cas 144-55-8 wholesale Industrial Grade 97% Powder Food Grade
| Miejsce pochodzenia: | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Okres przydatności: | 2 lata |
| Czystość: | 97% |
Przemysłowe płatki dihydratu chlorku wapnia Chemikalia do uzdatniania wody
| Kod HS: | 2827200000 |
|---|---|
| Czystość: | 74% min |
| Numer EINECS: | 233-140-8 |
GB / T26520-2011 Standardowy chlorek wapnia Chemiczny dihydrat Cacl2 10035-04-8
| Kształt: | Biały proszek |
|---|---|
| Nr CAS: | 10035-04-8 |
| Klasyfikacja: | Chlorek |
COA Bezwodny Chlorek Magnezu Bloki Bezwodne Klasy Przemysłowej CAS 7786- 30-3
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| Czystość: | 99% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
EINECS 232-094-6 Bezwodny chlorek magnezu MgCl2 do wytapiania
| Nr sprawy: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Czystość: | 99% |
| Kształt: | Szary biały płatek |
Biały sproszkowany bezwodny chlorek magnezu MgCl2 99% rozpuszczalny w wodzie
| Minimalne zamówienie: | 25 kg |
|---|---|
| Pojemność kontenera: | 25 ton |
| Czystość: | 99% |
Nawóz Monohydrat siarczanu magnezu klasy przemysłowej CAS 14168-73-1
| Klasyfikacja: | Siarczan |
|---|---|
| CZ nr: | 14168-73-1 |
| MF: | MgSO4.H2O |
99% Min Chlorek Magnezu Bezwodny Biały Proszek Topniejący Śnieg I Lód
| Nr sprawy: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Czystość: | 99% |
| Okres przydatności do spożycia: | 2 lata |

