Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
Sól morski surowy klasy przemysłowej NaCl 94,5% Czystość 5-20 mm Granule
| Cas: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Rozmiar ziarnisty: | 5-20 mm |
| Kolor: | Biały kolor |
Sól morska klasy przemysłowej 94,5% czystość do przetwarzania lodu i wody
| Cas: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Rozmiar ziarnisty: | 5-20 mm |
| Kolor: | Biały kolor |
CAS 7791-18-6 46% Min. Sześciowodzian chlorku magnezu MgCl2.6H2O
| Port wylotowy: | portu Qingdao |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 5 ton |
| Pakiet: | 25kg / 50kg / 1000kg |
KLORYDA Klasyfikacja Chlorek magnezu Heksahydrat Wydajność bezwonna
| Czystość: | 46% min |
|---|---|
| Próbka: | 500g gratis |
| Rozpuszczalność: | Rozpuszczalny w wodzie |
94% Chlorek wapnia bezwodny w postaci proszku mineralnego
| Nazwa: | Bezwodny chlorek wapnia |
|---|---|
| Kod Hs: | 2827200000 |
| Czas trwania: | 2 lata |
Spożywczy siarczan magnezu jednowodny nawóz wieloskładnikowy Osuszacz CAS 14168-73-1
| - Nie.: | 14168-73-1 |
|---|---|
| Temperatura topnienia:: | 150 ℃ |
| Pakiet: | 25kg/50kg/1000kg PP+PE |
Akwakultura 46% Chlorek magnezu heksahydrat Mgcl2 Dla przemysłu akwakultury
| Czystość: | 46% min |
|---|---|
| Nr CAS: | 7791-18-6 |
| Użycie: | Akwakultura, Topnienie śniegu |
Industrial Grade 97% Powder Food Grade Sodium Sulfite Na2SO3 Cas 7757-83-7 For Printing
| Miejsce pochodzenia: | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Okres przydatności: | 2 lata |
| Czystość: | 97% |
Nawozy Jednowodny siarczan magnezu w proszku MgsoH2O
| Nazwa: | Monohydrat siarczanu magnezu |
|---|---|
| Formuła molekularna: | MgSO H2O |
| Użytkowanie: | Nawóz |
Uzdatnianie wody klasy przemysłowej Pac Poly Chlorek glinu w proszku 28%
| Klasyfikacja: | Chemiczny środek pomocniczy |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 3 tony |
| Inne nazwy: | PAK |

