Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
Wielofunkcyjny bezwodny chlorek magnezu, proszek bezwodny do cementu rolniczego
| Wymiar: | biały proszek |
|---|---|
| Czystość: | 99% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Bezbarwny bezwodny chlorek magnezu Mgcl2 Płytki proszkowe do wypełniania tkaniny
| - Nie.: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Czystość: | 98% |
| Słowo kluczowe: | Bezwodny chlorek magnezu |
98% Min surowiec chemikalia chlorek magnezu blok bezwodny do cementu
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| Czystość: | 98% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
74% chlorku wapnia dihydrat CaCl2 jako wszechstronny suszarek
| Użycie: | Osuszanie, topniejący śnieg |
|---|---|
| MOQ: | 10 ton |
| - Nie.: | 10043 - 52 - 4 |
Biały proszek silikanu sodu Na2sio3 klasy przemysłowej do betonu
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa |
|---|---|
| Inne nazwy: | Trysilikat sodu |
| Próbka: | 500g gratis |
Topniejący śnieg Chlorek wapnia Chlorek wapnia bezwodny Standard GB
| Nr sprawy: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Czystość: | 94% |
CaCl2 Chlorek wapnia Chemiczny kłujący Chlorek wapnia Bezwodny gatunek przemysłowy
| Nr sprawy: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Wygląd: | Białe granulki |
| Uszczelka: | 25KG/1000KG TORBA |
Siedmiowodny siarczan żelaza klasy przemysłowej o wysokiej czystości Heptahydrat Feso4
| Klasyfikacja: | Siarczan |
|---|---|
| Nr CAS: | 7720-78-7 |
| Czystość: | 98% |
ISO przemysłowy siarczan żelaza, monohydrat, siarczan żelaza, monohydrat
| Nazwa produktu: | Monohydrat siarczanu żelazawego |
|---|---|
| - Nie.: | 13463 - 43 - 9 |
| Klasa: | Klasa rolnicza, klasa przemysłowa |
25kg / 1000kg Chlorek wapnia Chemiczny 74% Min CaCl2 dihydrat Biały płatek
| Stosowanie: | Osuszanie, topniejący śnieg |
|---|---|
| MF: | CaCl2 |
| Nr sprawy: | 10043-52-4 |

