Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
Chlorek magnezu ISO Chlorek magnezu Chlorek bezwodny do celowania
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| MF: | mgcl2 |
| Przechowywanie: | Suche miejsce |
Przemysł metalurgiczny Mgcl2 Bezwodny chlorek magnezu Chemiczny CAS 7786-30-3
| Próbka: | Bezpłatny |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
| Pojemność kontenera: | 25 ton |
Materiały budowlane Chlorek magnezu Substancja chemiczna MgCl2 Bezwodny 7786-30-3
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Kształt: | Szary biały płatek |
| Pakiet: | 25kg / 50kg / 1000kg |
MgCl2.6H2O Chlorek magnezu Chlorek sześciowodzianu chlorku magnezu na deskę
| Pakiet: | 25KG/50KG/1000KG |
|---|---|
| Nr CAS: | 7791-18-6 |
| Czystość: | 46% min |
50 kg 1000 kg Chlorek magnezu Chemiczny Mgcl2 Bezwodny biały szary płatek
| Minimalne zamówienie: | 50 kg |
|---|---|
| Port ładowania: | Port Dalian / Qingdao |
| Czystość: | 99% |
Chlorek magnezu o wysokiej czystości chemiczny o formule molekularnej Mgcl2
| Gęstość: | 2,32 G/cm3 |
|---|---|
| Zapach: | Bezwonny |
| Wygląd: | Proszek, kulka, kryształ magnezu |
Wholesale Industrial Grade 85 Pure Oxide Magnesium Powder MgO for Rubber
| Klasyfikacja: | Tlenek magnezu |
|---|---|
| Einecs nr: | 215-171-9 |
| Standard klasy: | Klasa przemysłowa |
High quality Industrial Grade 85% Magnesium Oxide Fertilizer granular 20kg bag
| Klasyfikacja: | Tlenek magnezu |
|---|---|
| Einecs nr: | 215-171-9 |
| Standard klasy: | Klasa przemysłowa |
Przemysłowy sproszkowany bezwodny siarczan magnezu stosowany jako dodatek do paszy
| Kształt: | Proszek - jak |
|---|---|
| Aplikacja: | Używany jako dodatek do paszy |
| Składowanie: | Uszczelnione w chłodnym i suchym środowisku |
Sól morska chlorek sodu klasy przemysłowej granulki 5-20mm
| Cas: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Rozmiar ziarnisty: | 5-20 mm |
| Kolor: | Biały kolor |

