Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
Chlorek magnezu biały bezwodny 7786-30-3 Cas nr 25kg do 1000kg Pojemność pojemnika
| Application: | Celling, Deicing Agent, Fertilizer |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Melting Point: | 714°C |
99% kwasu cytrynowego Sól bezwodna Krystaliczny proszek Stopień przemysłowy CAS 77-92-9 Czas przydatności 2 lata Masa molekularna 192.124
| Wymiar: | Krystaliczny proszek |
|---|---|
| Próbka: | 500g gratis |
| Temperatura wrzenia: | 309,6 ± 42,0 ° C przy 760 mmHg |
99% Min. Biały proszek Wodorowęglan sodu Chemiczny gatunek paszy przemysłowej
| Czystość: | 99% min |
|---|---|
| CAS: | 144-55-8 |
| Wygląd: | Biały proszek |
Czystość 95,21 G/mol Chlorek magnezu Bezwodna próba wolna włącznie z punktem wrzenia 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Pranie Drukowanie Farbowanie Bezwodny siarczan sodu Klasa przemysłowa
| Pojemność kontenera: | 27 ton |
|---|---|
| Próbka: | Darmowa próbka |
| Minimalne zamówienie: | 50 kg |
Industrial Grade Sodium Metabisulfite Powder Na2S2O5 in 25kg Bag - Soluble in Water and Used as Bleaching Agent
| Stabilność: | Łatwo się rozkłada w wodzie i łatwo się utlenia w siarczan sodu, gdy jest narażony na działanie powi |
|---|---|
| Wzór molekularny: | NA2S2O5 |
| Zapach: | Zapach siarkowy |
Przystępny cenowo fosforan dwuamonu, klasa przemysłowa, biały, CAS 7783-28-0
| Masa molekularna: | 132.056 |
|---|---|
| Stabilność: | Stabilna wydajność |
| Toksyczność: | Nie toksyczne |
Zatwierdzenie ISO Chlorek wapnia Chemiczny Chlorek wapnia masowo CAS 10043-52-4 Chłodniarki stosowane w lodówkach
| Próbka: | Wolne |
|---|---|
| Wielkość: | 10cm / 10 - 15cm / 15 - 20cm / 20 - 30cm |
| Pakiet: | 25 kg / 30 kg / 1000 kg |
Wiercenie ropy Chlorek wapnia Chlorek wapnia Dwuwodzian klasy przemysłowej
| Stosowanie: | Drążenie w poszukiwaniu ropy |
|---|---|
| Wygląd: | Biały proszek |
| Główne składniki: | CaCl2 |

