Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
Przechowywanie na sucho Bezwodny chlorek magnezu Bezwodne płatki 99% CAS 7791-18-6
| MF: | mgcl2 |
|---|---|
| Przechowywanie: | Suche miejsce |
| Zastosowanie: | Komórki, środek przeciwoblodzeniowy, nawóz |
Cacl2 Bezwodny 94% chlorek wapnia Chlorek chemiczny do odsiarczania
| Minimalne zamówienie: | 30 kg |
|---|---|
| Rozmiar: | 10 cm / 15 cm / 20 cm |
| Pakiet: | 30 kg / 1000 kg |
Bulk 99% Powder Industrial Grade Na2so4 Powder Sodium Sulphate Na2SO4 For Detergent
| Kod HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Okres przydatności: | 2 lata |
| Próbka: | Darmowe 500g |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| Kod HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Okres przydatności: | 2 lata |
| Próbka: | Darmowe 500g |
Odsiarczanie Chlorek wapnia Chemiczny Chlorek wapnia Bezwodny
| Próbka: | Wolne |
|---|---|
| Wielkość: | 10 - 15 cm / 15 - 20 cm / 20 - 30 cm |
| Pakiet: | 25 kg / 1000 kg |
Tetrasodanowy pirofosforan w proszku klasy spożywczej
| EINECS NO.: | 231-509-8 |
|---|---|
| Rozpuszczalność: | Dobrze rozpuszczalny w wodzie |
| PH: | 12 (rozwiązanie 5%) |
High Quality Industrial Grade Powder Aluminum Sulfate 25kg Al2(SO4)3 of CAS 10043-01-3
| MOQ: | 25 ton |
|---|---|
| Stosowanie: | Obróbka wody |
| uszczelka: | 25kg 50kg 1000kg |
Pojemność kontenera 20-25 ton Bezwonna cena chlorku magnezu z temperaturą wrzenia 1412.C
| Cas No: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Boiling Point: | 1412°C |
| Density: | 2.32 G/cm3 |
Industrial Grade 96% Powder SMBS Crystalline Or Powder Sodium Metabisulfite Chemical CAS 7681-57-4
| MOQ: | 10 ton |
|---|---|
| Wygląd: | Biały krystaliczny proszek |
| Ph: | 3,5-5 |
High Quality 99.2% Purity Industrial Grade Sodium Carbonate Dense Soda Ash For Glass Detergents
| Uszczelka: | Torba 25 kg/ 50 kg/ 1000 kg |
|---|---|
| Kod HS: | 2836200000 |
| Próbka: | W ramach 1000g za darmo |

