Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
25 kg Worek Proszek klasy przemysłowej 99,6% Min C2H2O4 Kwas oksaliczny do podaży CAS 144-62-7 Punkt wrzenia 309,6±42,0 °C Przy 760 mmHg
| Wymiar: | Biały Kryształ |
|---|---|
| Próbka: | 500g gratis |
| Temperatura wrzenia: | 309,6 ± 42,0 ° C przy 760 mmHg |
Industrial Grade NaHCO3 White Powder Detergent 99% Baking Soda Powder 25kg Sodium Bicarbonate
| Pakiet: | Torby 25/50 kg PP+PE |
|---|---|
| Próbka: | Swobodny 500G-1000G |
| Okres przydatności: | 2 lata |
Bezpłatna próbka Kauczuk przemysłowy Dioksid krzemu Sio2 99% Czyste białe węgiel Czarny krzemu dla klejnotów
| Solubility: | Difficult |
|---|---|
| Sample: | Free |
| MOQ: | 25tons |
Industrial Grade Factory Price 96% High Purity Powder Na2s2o5 Sodium Metabisulfite
| Kod HS: | 2832100000 |
|---|---|
| Inna nazwa: | pirosiarczyn sodu |
| Wygląd: | Biały krystaliczny proszek |
Kuliste tabletki solne klasy przemysłowej do zmiękczania wody z aprobatą ISO
| Nr sprawy: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Nr HS: | 2501001900 |
| Czystość: | 99% |
Bulk Food Grade 99 Purity Magnesium Oxide Mgo Powder with 200 Mesh Particle Size
| Klasyfikacja: | Tlenek magnezu |
|---|---|
| Einecs nr: | 215-171-9 |
| Standard klasy: | Klasa przemysłowa |
85% nawóz z tlenku magnezu lekko spalony gatunek przemysłowy
| Klasyfikacja: | Tlenek magnezu |
|---|---|
| EINECS nr: | 215-171-9 |
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa |
74% Min Chlorek wapnia Chlorek wapnia Chlorek dwuwodny CAS 10043-52-4
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Uszczelka: | 25kg / 1000kg |
| Stopień: | Klasa spożywcza, klasa przemysłowa |
Surowa sól morska klasy przemysłowej, granulacja 5-20mm, do uzdatniania wody
| Cas: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Rozmiar ziarnisty: | 5-20 mm |
| Kolor: | Biały kolor |
Zastosowanie przemysłowe Biały dihydrat chlorku wapnia w płatkach Standard GB
| MF: | CaCl2.2H2O |
|---|---|
| Czystość: | 74% - 77% |
| Standard jakości: | GB/T26520-2011 |

