Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
98% Min Przemysłowy gorący kompres Surowa sól morska 7647-14-5 25 kg Opakowanie 50 kg
| Purytyzm: | 98% min |
|---|---|
| Stosowanie: | Gorący kompres |
| Wygląd: | Biały Kryształ |
98% min Fosforan trisodowy Tsp Stopień techniczny Nawóz do użytku przemysłowego w rolnictwie
| Warunki przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu |
|---|---|
| Toksyczność: | Nie toksyczne |
| Zapach: | Bezwonne |
99.2% Factory Price Na2co3 for Industry Used Soda Ash Light Sodium Carbonate
| Modalność: | biały proszek lub krystaliczne cząstki |
|---|---|
| Einecs: | 231-867-5 |
| Słowo kluczowe: | lekka soda kalcynowana |
Dodatki do żywności Wodorowęglan sodu Chemiczny NaHCO3 Proszek 99% Wolna próbka
| CAS: | 144-55-8 |
|---|---|
| HS: | 2836300000 |
| Czystość: | ≥99% |
Na2S2O5 Biały krystaliczny proszek 25 kg worek 96,5% min Żywność Metabisulfit sodu do wybielacza
| Wymiar: | Biały i jasnożółty krystaliczny proszek |
|---|---|
| Czystość(%): | 96,5% min |
| EINECS NO.: | 231-673-0 |
Bicarbonat sodu CAS 144-55-8 w 25 kg workach o wskaźniku załamania 1500 g/cm3
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Soda oczyszczona spożywcza 144-55-8 do pasz dla zwierząt Masa cząsteczkowa 84,01 Temperatura topnienia 270ºC
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Wysoki potencjał Mgso4 bezwodnego w celu zwiększenia skuteczności nawozów
| Kolor: | Czyste białe |
|---|---|
| Formuła molekularna: | MgSO4 |
| Stabilność: | Stabilny w normalnych warunkach |
Przemysłowy siarczan sodu Na2SO4 siarczan sodu bezwodny siarczan sodu Cas 7757 82 6 Próbka 500 g Za darmo Do produkcji kosmetyków
| Rozpuszczalność: | Rozpuszczalny w wodzie |
|---|---|
| Wymiar: | Biały krystaliczny proszek |
| CAS: | 7757 - 82 - 6 |
99% kwas cytrynowy Bezwodny C6H8O7 Białe cząstki Żywność
| Wymiar: | Białe cząstki lub krystaliczny proszek |
|---|---|
| Próbka: | 500g gratis |
| Temperatura wrzenia: | 309,6 ± 42,0 ° C przy 760 mmHg |

