Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
JIUCHONG High quality Customizable packaging Aluminium Sulfate Water Treatment Flakes Powder
| Stopień: | Klasa przemysłowa |
|---|---|
| Inna nazwa: | Siarczan glinu |
| Wygląd: | Płatek |
20.5 50 kg Worek W postaci ziarnistej Rolnictwo NH42SO4 Cząsteczki siarczan amonu Nawóz do trawnika
| Opakowanie: | Można je dostosować |
|---|---|
| MOQ: | 10 ton |
| Aplikacja: | Rolnictwo, materiały nawozowe, przemysł chemiczny, nawóz w rolnictwie, surowiec nawozów rolniczych |
Uzdatnianie wody Hydrosiarczyn sodu w proszku 96% 97% 25KG 1000KG TORBA
| Stopień: | Klasa przemysłowa / spożywcza |
|---|---|
| Inna nazwa: | Siarczyn sodu |
| Wygląd: | Biały proszek |
Wodorowęglan sodu do przetwarzania żywności CAS 144-55-8 Monokliniczny krystaliczny proszek Przechowywać w suchym miejscu
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Siarczan sodu w proszku Na2SO4 Siarczan sodu bezwodny do papieru detergent szkło barwniki tekstylne itp. Rozpuszczalny w wodzie
| Wzór chemiczny: | Na2SO4 |
|---|---|
| Wymiar: | Biały proszek krystaliczny |
| Czas trwania: | 2 lata właściwego przechowywania |
Na2CO3 Proszek węglanu sodu Lekka soda kalcynowana 99,2% Min. Cas 497-19-8
| Modalność: | Biały proszek |
|---|---|
| Czystość: | 99,2% |
| CAS: | 497-19-8 |
Kalcynowana gorzka gleba Gęsta tlenek magnezu Lekko spalony CAS 1309-48-4
| Nazwa handlowa: | JIUCHONG |
|---|---|
| Certyfikat:: | MSDS COA |
| CAS: | 1309-48-4 |
60 oczek 99,1% czystości Rafinowana sól do uzdatniania wody CAS 7647-14-5 NaCl
| Purytyzm: | 99,1% min |
|---|---|
| Stosowanie: | Dezynfekcja uzdatniania wody |
| Składowanie: | Suche Fajne Miejsce |
1 mm-5 mm Biała surowa sól morska Ziarno białego kryształu 94,5% Min. Bezpłatna próbka
| Wygląd: | Ziarno białego kryształu |
|---|---|
| Czystość (%): | 94,5% min |
| Rozmiar: | 1-5mm |
1-5 mm 94,5% Min. Biała surowa sól morska NaCl do hodowli uzdatniania wody
| Wygląd: | Ziarno białego kryształu |
|---|---|
| Czystość (%): | 94,5% min |
| Uszczelka: | Torba jumbo 50 kg / 1000 kg i opakowanie niestandardowe. |

