Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
Zawartość 94,5% Sól przemysłowa Duże surowe cząsteczki soli morskiej Wysoka czystość CAS 7647-14-5
| Kod HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Granulowany rozmiar: | 5-20mm |
| kod CAS: | 7647-14-5 |
Węglan magnezu w proszku CAS 13717-00-5 Czystość 90%-99%
| Package: | 20kg/ 25kg/bag or customized |
|---|---|
| Grade: | Industrial Food Grade |
| Solubility In Water: | Slightly soluble in cold water. |
Uzdatnianie wody Siarczan magnezu Sól Siarczan Heptahydrat magnezu 0,1-1 mm
| Czystość: | 99% min |
|---|---|
| Rozmiar: | 0,1-1 mm |
| CAS: | 10034-99-8 |
Nawóz 99% Min Siarczan Magnezu Siedmiowodny Biały Kryształ 4-6mm
| Wygląd: | Biały kryształ, biała granulka |
|---|---|
| Czystość: | 99% min |
| Rozmiar: | 4-6 mm |
CAS 7647-14-5 Sól morska o dużym ziarnie Sól przemysłowa do gorącego kompresu 5-10 mm
| Delikatność: | 94,5% |
|---|---|
| CAS: | 7647-14-5 |
| Aplikacja: | Akwakultura, uzdatnianie wody |
Przemysłowy, farmaceutyczny nano-dwutlenek krzemu, wysoka temperatura topnienia dla optymalnej wydajności
| Solubility: | Difficult |
|---|---|
| Sample: | Free |
| MOQ: | 25tons |
Wysoka czystość Dostosowywalna 20 kg Sio2 Stopień przemysłowy Silikanu opadłego Dwutlenek krzemu Względna masa cząsteczkowa 60,08 Punkt wrzenia 2230oC
| Solubility: | Difficult |
|---|---|
| Sample: | Free |
| MOQ: | 25tons |
94,5% sól przemysłowa o wysokiej czystości, surowa, wielkoziarnista sól morska, chlorek sodu
| Nr sprawy: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Czystość: | 99,4% |
| MF: | ClNa |
Low Price Na2so4 Sodium Sulphate Ssa Sodium Sulfate Anhydrous Powder 99%
| Formuła chemiczna: | Na2SO4 |
|---|---|
| Wygląd: | Biały proszek krystaliczny |
| Okres przydatności: | 2 lata właściwego przechowywania |
Fosforan trójsodowy techniczny Shandong, TSP, kryształ fosforanu trójsodowego
| Fabryka: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet: | Dostosowywalne |
| Próbka: | 300G za darmo |

