Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
Factory Price Powder Na2s2o5 Food Grade 96% 97% Sodium Metabisulfite Used In Water Treatment
| MOQ: | 10 ton |
|---|---|
| Wygląd: | Biały krystaliczny proszek |
| Ph: | 3,5-5 |
Biały sproszkowany chlorek wapnia Bezwodny CaCl2 luzem CAS 10043-52-4 Odsiarczanie
| Minimalne zamówienie: | 30 kg |
|---|---|
| Rozmiar: | 10 cm / 10 - 15 cm / 15 - 20 cm |
| Pakiet: | 25 kg / 30 kg / 1000 kg |
Granulki Bezwodny siarczan magnezu Rolnictwo Nawóz wykorzystuje 98% min
| Kształt: | Granulki |
|---|---|
| Kolor: | biały kolor |
| Temperatura wrzenia: | 330 ℃ przy 760 mmHg |
Proszek wodorosiarczynu sodu klasy spożywczej 90% 92% 97% 98% Czystość
| Nazwa: | siarczyn sodu |
|---|---|
| Numer EINECS: | 231-821-4 |
| Wygląd: | Biały proszek |
JIUCHONG Węglan wapnia w proszku, spożywczy, o wysokiej czystości Caco3
| inne imię: | wapień |
|---|---|
| gęstość: | 2,93 g/ml w 25 ° C |
| Kształt: | biały proszek |
Wiercenie ropy naftowej Surowce Chemikalia Chlorek wapnia Bezwodne peletki 94% min
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Czystość: | 94%MIN |
| Wymiar: | Białe granulki |
96% przemysłowy proszek siarczynu sodu Na2SO3 do wybielacza antyseptycznego
| Nazwa produktu: | bezwodny siarczyn sodu |
|---|---|
| CAS NO.: | 7757-83-7 |
| Appearance: | White Powder |
Wysoka czystość 97% pirosiarczyn sodu Smbs Chemical Tech Food Feed Grade
| Nr CAS:: | 7681-57-4 |
|---|---|
| Formuła:: | Na2S2O5 |
| EINECS:: | 231-673-0 |
Wholesale Food Grade Sodium Bicarbonate Baking Soda with Molecular Weight 84.01 and Density 2.159 g/c㎥ Melting Point 270℃
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Cas: | 144-55-8 |
| HS: | 2836300000 |
Food Grade Sodium Bicarbonate Baking Soda with 99% Purity Soluble in Water for Leavening Agent and Fire Extinguishers
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Cas: | 144-55-8 |
| HS: | 2836300000 |

