Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
Jasnożółty proszek MgO 85% do dodatku do żywności EINECS 215-171-9
| Formuła:: | mgo |
|---|---|
| EINECS:: | 215-171-9 |
| Okres przydatności do spożycia: | 24 miesiące |
JIUCHONG 9,5 kg / 50 / 25 kg nawozu siarczanu potasu 0-0-50
| Nazwa produktu: | Siarczan Pottasum |
|---|---|
| Masa molekularna: | 174,259 |
| świadectwo: | ISO, COA, MSDS |
Proszek do pieczenia sody oczyszczonej o wysokiej czystości CAS 144-55-8
| Treść: | 99% min |
|---|---|
| CAS: | 144-55-8 |
| Używać: | Pranie Czyste |
25 kg / 50 kg Bezwodny siarczan sodu SSA do drukowania bezpłatnej próbki
| Minimalne zamówienie: | 50 kg |
|---|---|
| Próbka: | Darmowa próbka |
| Pakiet: | 25 kg / 50 kg / 1000 kg / 1250 kg |
Wysoka skuteczność 25kg 50kg Białe płatki siarczanu glinu z soli
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Stosowanie: | Uzdatnianie wody |
| Uszczelka: | 25kg 50kg 1000kg PP + PE |
99% biały bezwodny siarczan sodu SSA do prania, barwienia Na2SO4
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Port ładowania: | Port Qingdao / Dalian / Tianjin. |
| Pakiet: | 50 kg / 1000 kg / 1250 kg |
Siarczan żelaza (II) monohydrat 91% Jasnoszary proszek FeSO4 H2O
| Cas no.:: | 17375-41-6 |
|---|---|
| Formuła:: | FeSO4 H2O |
| Zdolność produkcyjna: | 5000 mt / miesiąc |
16,5% Al2 (SO4) 3 Białe płatki soli siarczanu glinu do uzdatniania wody
| Minimalne zamówienie: | 5 ton |
|---|---|
| Stosowanie: | Uzdatnianie wody |
| Uszczelka: | 25 kg 50 kg 1000 kg PP + PE |
16% - 17% czystości Siarczan glinu w proszku Oczyszczanie ścieków z siarczanu glinu
| Minimalne zamówienie: | 10 ton |
|---|---|
| Stosowanie: | Uzdatnianie wody |
| Uszczelka: | 25kg 50kg 1000kg |
99% zawartości Rafinowana sól Miękka woda Oczyszczona solą Oczyszczacz wody Mniej zanieczyszczeń Czysty suszony
| Kod HS: | 2501001900 |
|---|---|
| kod CAS: | 7647-14-5 |
| EINECS: | 231-598-3 |

