Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
Kwas cytrynowy bezwodny spożywczy 30-100 mesh, proszek CAS 77-92-9 do czyszczenia
| Wymiar: | Krystaliczny proszek |
|---|---|
| Próbka: | 500g gratis |
| Temperatura wrzenia: | 309,6 ± 42,0 ° C przy 760 mmHg |
Na3po4.12H2O Fosfat sodu tribazyczny dodecahydrat do oczyszczania wody w klasie przemysłowej
| CAS: | 7601-54-9 |
|---|---|
| EINECS: | 231-509-8 |
| Melting Point: | 1340°c |
Food-Grade White Na2Co3 Soda Ash Light Used In Detergent Sodium Carbonate Soda Ash
| Uszczelka: | Torba 25 kg/ 50 kg/ 1000 kg |
|---|---|
| Kod HS: | 2836200000 |
| Próbka: | W ramach 1000g za darmo |
Kolorowa tabletka soli zmiękczającej wodę 99,5% czystości Klasa przemysłu spożywczego
| Purytyzm: | 99,5% min |
|---|---|
| Stosowanie: | Zmiękczanie wody |
| Wygląd: | Białe lub kolorowe tabletki |
98% sól chlorku sodu sól przemysłowa 1 - 2 mm do gorącego kompresu
| Purytyzm: | 98% min |
|---|---|
| Stosowanie: | Gorący kompres |
| Wygląd: | Biały Kryształ |
4-6mm Siarczan Magnezu Sól Siarczan Magnezu Heptahydrat 99Min Do Nawozów
| Wygląd: | Biały kryształ, biała granulka |
|---|---|
| Czystość: | 99% min |
| Rozmiar: | 4-6 mm |
Biała sproszkowana sól rafinowana Sól przemysłowa 99% 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Nr sprawy: | 7647-14-5 |
| MF: | NaCl |
25kg TSP Kryształowy Fosforan Trisodu CAS 7601-54-9 Do Zastosowań Przemysłowych i Spożywczych Rozpuszczalność w H2O: Słabo Rozpuszczalny
| CAS: | 7601-54-9 |
|---|---|
| EINECS: | 231-509-8 |
| Melting Point: | 1340°c |
NaCl 94,5% Min. Biała sól morska Sól przemysłowa do hodowli i marynowania
| Wygląd: | Ziarno białego kryształu |
|---|---|
| Rozmiar: | 1-5mm |
| Próbka: | Bezpłatny |
Nawóz NH4cl Sól Stały Stearyl Trimethyl Granular Ammonium Chloride
| Próbka: | Dostępne 500 g |
|---|---|
| Niebezpieczeństwo/Nie: | nie |
| Temperatura topnienia: | 340-341ºC |

