Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
High Purity 17% Agricultural Grade Aluminum Sulfate for Waste Water Treatment
| MOQ: | 20 ton |
|---|---|
| Stosowanie: | Obróbka wody |
| uszczelka: | 25kg 50kg 1000kg |
Wysokiej czystości sprzedaż Co NH2 2 46% Pitanek Stały biały Stopień przemysłowy
| Temperatura topnienia: | 132-135 ° C. |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 332,48 ° C. |
| gęstość: | 1.335 g/ml w temperaturze 25°c |
(NH4)2SO4 Siarczan Amonu Chemiczny Niebieski Granulowany Nawóz Certyfikat ISO
| UŻYTKOWANIE: | Nawóz lub dodatek |
|---|---|
| Próbka: | 500g gratis |
| MOQ: | 10 ton |
Biały proszek siarczanu glinu o niskiej zawartości żelaza 16% ~ 17% Czystość do oczyszczania wody
| Wygląd: | Granulowany / Proszek |
|---|---|
| Norma klasy: | Klasa wody pitnej / klasa przemysłowa / klasa spożywcza |
| Specyfikacja: | 16%-17% |
CHNaO3 Wodorowęglan sodu Soda oczyszczona Wodorowęglan sodu związek 99% min
| MF: | CHNaO3 |
|---|---|
| Wygląd: | Biały proszek |
| Nr CAS: | 144-55-8 |
alum powdery al2(so4)3 Aluminium Sulfate Water Treatment Flakes Powder
| Stopień: | Klasa przemysłowa |
|---|---|
| Inna nazwa: | Siarczan glinu |
| Wygląd: | Płatek |
Tabletki soli zmiękczającej o wysokiej czystości Regenerator żywicy jonowymiennej
| HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Czystość: | 99% |
| Inne imię: | Regenerator żywicy jonowymiennej |
Biały proszek o wysokiej czystości Tripolifosforan Sodu STPP w proszku do dodatków do żywności
| CAS: | 7758-29-4 |
|---|---|
| purity: | 99% |
| EINECS: | 231-838-7 |
Lon Exchange Resin Regenerator Rafinowana słona miękka woda Pellet EINECS 231-598-3
| Poziom: | Klasa przemysłowa klasy spożywczej |
|---|---|
| EINECS: | 231-598-3 |
| CAS: | 7647-14-5 |
STPP Proszek Tripolifosforan Sodu Na5P3O10 Do Dodatków do Żywności
| CAS: | 7758-29-4 |
|---|---|
| purity: | 99% |
| EINECS: | 231-838-7 |

