Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial grade magnesium chloride chemical ] mecz 234 produkty.
CAS 10034-99-8 99,5% Sól Epsom Sulfat magnezu Heptahydrat Sól kąpielowa
| Wzór chemiczny: | MgSO4 · 7H2O |
|---|---|
| Aplikacja: | Sól kąpielowa, nawozy, płyty magnezowe |
| Kształt: | Biały Kryształ |
7487-88-9 Sól siarczanu magnezu Bezwodny siarczan magnezu do rolnictwa
| Wzór chemiczny: | MgSO4 |
|---|---|
| Treść: | ≥ 98% |
| Okres przydatności do spożycia: | 2 lata w standardowych warunkach |
Dodatki do żywności Dwuwodny chlorek wapnia Biała peletka Lekko gorzka
| Inna nazwa: | Dwuwodny chlorek wapnia |
|---|---|
| Stosowanie: | dodatki do żywności |
| Numer EINECS: | 233-140-8 |
Biały krystaliczny siarczan magnezu heptahydrat przemysłowy / nawozy
| Usługa: | 24 godziny na linii |
|---|---|
| Próbka: | Darmowe 500g |
| Wymiar: | BIAŁY KRYSTALICZNY LUB PROSZEK |
Dostosowane opakowanie Siarczan glinu w proszku Woda pitna
| CAS: | 7446-19-7 |
|---|---|
| Stosowanie: | Uzdatnianie wody |
| Miejsce pochodzenia: | Szantung, Chiny |
CAS 497-19-8 99,2% MIN NA2CO3 Soda kalcynowana Lekki węglan sodu Chemiczny
| Aplikacja: | Czyszczenie detergentów Przemysł szklarski |
|---|---|
| Czystość: | 99,2% min |
| Standard klasy: | Klasa przemysłowa |
Biały proszek węglanu wapnia Caco3 Do zastosowań przemysłowych Gęstość 2,93 G/ml Przy 25 °C
| inne imię: | wapień |
|---|---|
| gęstość: | 2,93 g/ml w 25 ° C |
| Temperatura topnienia: | 825 ° C. |
2-4 mm siedmiowodny siarczan magnezu kryształ MgSO4 99% min. do nawozu
| Wygląd: | Biały kryształ, biała granulka |
|---|---|
| Rozmiar: | 2-4 mm |
| Pakiet: | Worek 25kg / 50kg / 1000kg |
Wyroby spożywcze Wysoka czystość 98% Proszek Mg ((OH) 2 Soli wodorotlenkowej magnezu CAS 1309-42-8
| MOQ: | 20 ton |
|---|---|
| Czystość: | 95% min |
| Formularze: | biały proszek |
Bezpłatna próbka Chlorek wapnia Bezwodny proszek suszący 94% Cacl2 Pasza Używany pył mineralny
| Model nr.: | 94% |
|---|---|
| Wymiar: | Biały proszek, granulki |
| Kod Hs: | 2827200000 |

