Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial salt nacl ] mecz 81 produkty.
Biała sól przemysłowa NACL Chlorek sodu w proszku CAS 7647-14-5
| CAS: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Inne nazwy: | Rafinowana sól przemysłowa |
| Stosowanie: | Chemiczny |
JIUCHONG Chlorek sodu Nacl Sól przemysłowa rafinowana 99% Sól odśnieżająca
| Stosowanie: | Omiękczanie wody, produkcja chemiczna i odlodowanie dróg |
|---|---|
| Składowanie: | Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu |
| Gęstość: | 2,16 G/cm3 |
NaCl 94,5% Min. Biała sól morska Sól przemysłowa do hodowli i marynowania
| Wygląd: | Ziarno białego kryształu |
|---|---|
| Rozmiar: | 1-5mm |
| Próbka: | Bezpłatny |
Biała sproszkowana sól rafinowana Sól przemysłowa 99% 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Nr sprawy: | 7647-14-5 |
| MF: | NaCl |
Bezwonna sól przemysłowa o temperaturze wrzenia 1465°C i słony smak
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Gęstość: | 2,16 G/cm3 |
| Wzór chemiczny: | NaCl |
99% czystość sól przemysłowa Masa cząsteczkowa 58,44 G/mol Rozpuszczalność
| Wymiar: | Biały krystaliczny ciało stałe |
|---|---|
| Wzór chemiczny: | NaCl |
| Czystość: | 99% |
Sól do uzdatniania wody klasy spożywczej Sól przemysłowa 99% zawartości białych okrągłych płatków
| Rozmiar: | 2 CM średnicy |
|---|---|
| Waga pojedynczego elementu: | 6-8g |
| Grubość: | 1cm |
98% sól chlorku sodu sól przemysłowa 1 - 2 mm do gorącego kompresu
| Purytyzm: | 98% min |
|---|---|
| Stosowanie: | Gorący kompres |
| Wygląd: | Biały Kryształ |
94,5% sól przemysłowa o wysokiej czystości, surowa, wielkoziarnista sól morska, chlorek sodu
| Nr sprawy: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Czystość: | 99,4% |
| MF: | ClNa |
Formuła chemiczna NaCl Masa cząsteczkowa 58,44 G/mol Soła skalna o wysokich standardach
| Zapach: | Bezwonne |
|---|---|
| Wymiar: | Biały krystaliczny ciało stałe |
| gęstość: | 2,16 G/cm3 |

