Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial salt nacl ] mecz 81 produkty.
Wiercenie ropy naftowej Surowce Chemikalia Chlorek wapnia Bezwodne peletki 94% min
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Czystość: | 94%MIN |
| Wymiar: | Białe granulki |
Odsiarczanie Chlorek wapnia Chemiczny Chlorek wapnia Bezwodny
| Próbka: | Wolne |
|---|---|
| Wielkość: | 10 - 15 cm / 15 - 20 cm / 20 - 30 cm |
| Pakiet: | 25 kg / 1000 kg |
99,2% Czystość Biały proszek Węglan sodu Substancja chemiczna do produkcji szkła
| Formuła: | Na2CO3 |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
Biały sproszkowany chlorek wapnia Bezwodny CaCl2 luzem CAS 10043-52-4 Odsiarczanie
| Minimalne zamówienie: | 30 kg |
|---|---|
| Rozmiar: | 10 cm / 10 - 15 cm / 15 - 20 cm |
| Pakiet: | 25 kg / 30 kg / 1000 kg |
Zatwierdzenie ISO Chlorek wapnia Chemiczny Chlorek wapnia masowo CAS 10043-52-4 Chłodniarki stosowane w lodówkach
| Próbka: | Wolne |
|---|---|
| Wielkość: | 10cm / 10 - 15cm / 15 - 20cm / 20 - 30cm |
| Pakiet: | 25 kg / 30 kg / 1000 kg |
Cacl2 Bezwodny 94% chlorek wapnia Chlorek chemiczny do odsiarczania
| Minimalne zamówienie: | 30 kg |
|---|---|
| Rozmiar: | 10 cm / 15 cm / 20 cm |
| Pakiet: | 30 kg / 1000 kg |
Heptahydrat białego siarczanu magnezu o jednolitym rozmiarze CAS 10034-99-8
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Miejsce oryg: | Chiny |
| Czystość: | 99% |
Biały krystaliczny proszek Siarczyn sodu w żywności Cas 7757-83-7
| CAS: | 7757-83-7 |
|---|---|
| HS: | 2832100000 |
| Wymiar: | Biały krystaliczny proszek |
Uniwersalna formuła chemiczna do prania sody kalcynowanej lekkiego proszku NA2CO3
| Nr CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| Czystość: | 99,20% |
| Stosowanie: | Popularne |
Food Grade CaCl2 Dwuwodny chlorek wapnia Biały płatek 10043-52-4 25kg
| Stosowanie: | Osuszanie, topniejący śnieg |
|---|---|
| MF: | CaCl2 |
| Nr sprawy: | 10043-52-4 |

