Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial salt nacl ] mecz 81 produkty.
Stopień przemysłowy 99% czystość Kryształy soli wody miękkiej
| PH: | 7 |
|---|---|
| Rozpuszczalność w wodzie: | 359 G/L |
| gęstość: | 2,16 G/cm3 |
Zgrzewanie w suchym miejscu Sól rafinowana do wody przemysłowej Omiękczanie wody Wyłącznie wysokie standardy
| Temperatura wrzenia: | 1465°C |
|---|---|
| Masa molekularna: | 58,44 g/mol |
| Przechowywanie: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu |
1 mm-5 mm Biała surowa sól morska Ziarno białego kryształu 94,5% Min. Bezpłatna próbka
| Wygląd: | Ziarno białego kryształu |
|---|---|
| Czystość (%): | 94,5% min |
| Rozmiar: | 1-5mm |
Hot Compress Crystal Surowa sól morska 98% przemysłowy chlorek sodu
| Stosowanie: | Gorący kompres |
|---|---|
| Wygląd: | Biały Kryształ |
| Rozmiar: | 1 - 2mm / 2 - 4mm / 4 - 6mm / 6 - 8mm |
98% Min Przemysłowy gorący kompres Surowa sól morska 7647-14-5 25 kg Opakowanie 50 kg
| Purytyzm: | 98% min |
|---|---|
| Stosowanie: | Gorący kompres |
| Wygląd: | Biały Kryształ |
Kuliste tabletki solne klasy przemysłowej do zmiękczania wody z aprobatą ISO
| Nr sprawy: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Nr HS: | 2501001900 |
| Czystość: | 99% |
Rozpuszczalność w wodzie 359 g/l Sól rafinowana Punkt wrzenia 413 °C Najlepszy wybór
| Solubility In Water: | 359 G/L |
|---|---|
| Solubility: | Soluble In Water |
| Boiling Point: | 1,413 °C |
SGS White Color Softener Salt Tablets Sól basenowa CAS 7647-14-5
| Klasyfikacja: | Węglan |
|---|---|
| Nr CAS: | 7647-14-5 |
| MF: | NaCl |
99% Sól do zmiękczania wody 500G Darmowa próbka Sól zmiękczająca woda Przemysłowa Spożywcza Z solą kamienną
| gęstość: | 2,16 G/cm3 |
|---|---|
| Klasa: | Klasa przemysłowa/spożywcza |
| Smak: | Słony |
Tabletki soli zmiękczającej o wysokiej czystości Regenerator żywicy jonowymiennej
| HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Czystość: | 99% |
| Inne imię: | Regenerator żywicy jonowymiennej |

