Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial salt nacl ] mecz 81 produkty.
Cas 10043-52-4 Chlorek wapnia Bezwodny biały granulat 94% zawartości
| Nr sprawy: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Wygląd: | Białe kuliste, białe bryłki |
| Uszczelka: | 25 kg/1000 kg |
99% min węglan sodu soda kalcynowana lekka stosowana w produkcji szkła detergentowego
| Nr CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| MF: | Na2CO3 |
| Wygląd: | Biały proszek |
Na2CO3 Proszek węglanu sodu Lekka soda kalcynowana 99,2% Min. Cas 497-19-8
| Modalność: | Biały proszek |
|---|---|
| Czystość: | 99,2% |
| CAS: | 497-19-8 |
25kg / 1000kg Chlorek wapnia Chemiczny 74% Min CaCl2 dihydrat Biały płatek
| Stosowanie: | Osuszanie, topniejący śnieg |
|---|---|
| MF: | CaCl2 |
| Nr sprawy: | 10043-52-4 |
74% Min Chlorek wapnia Chlorek wapnia Chlorek dwuwodny CAS 10043-52-4
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Uszczelka: | 25kg / 1000kg |
| Stopień: | Klasa spożywcza, klasa przemysłowa |
Chlorek wapnia w płatkach białawych Chlorek chemiczny 74% do topienia i suszenia śniegu
| Nr sprawy: | 10035-04-8 |
|---|---|
| Norma klasy: | Klasa spożywcza, klasa przemysłowa |
| MF: | CaCl2 |
25KG Dwuwodny chlorek wapnia w proszku do topienia lodu i śniegu
| CAS No.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa klasy spożywczej |
| Purity: | 74% |
Na2SO4 Papierowy uzdatnianie wody Siarczan sodu w proszku 99% Czystość
| Klasyfikacja: | Siarczan |
|---|---|
| Czystość: | 99% |
| Aplikacja: | Detergent do papieru Szkło Barwniki tekstylne itp |
Wysokiej czystości sprzedaż Co NH2 2 46% Pitanek Stały biały Stopień przemysłowy
| Temperatura topnienia: | 132-135 ° C. |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 332,48 ° C. |
| gęstość: | 1.335 g/ml w temperaturze 25°c |
Produkcja szkła Węglan sodu Soda kalcynowana Gęsty proszek Na2CO3 CAS 497-19-8
| Próbka: | Bezpłatny |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |

