Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial salt nacl ] mecz 81 produkty.
1-5 mm 94,5% Min. Biała surowa sól morska NaCl do hodowli uzdatniania wody
| Wygląd: | Ziarno białego kryształu |
|---|---|
| Czystość (%): | 94,5% min |
| Uszczelka: | Torba jumbo 50 kg / 1000 kg i opakowanie niestandardowe. |
Sól morski surowy klasy przemysłowej NaCl 94,5% Czystość 5-20 mm Granule
| Cas: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Rozmiar ziarnisty: | 5-20 mm |
| Kolor: | Biały kolor |
Przemysłowy rozpuszczalnik soli 10 kg Torby soli Tabletki soli 20 kg Torby 10 kg
| Rozpuszczalność: | Rozpuszczalny w wodzie |
|---|---|
| Wzór chemiczny: | NaCl |
| Masa molekularna: | 58,44 g/mol |
CAS 7647-14-5 94,5% Min Przemysłowy chlorek sodu NaCl Sól do uzdatniania wody
| Czystość (%): | 94,5% min |
|---|---|
| Numer EINECS: | 231-598-3 |
| Kolor: | Biały |
Sól chlorku sodu klasy przemysłowej do zmiękczacza wody CAS 7647-14-5
| Poziom: | Klasa przemysłowa |
|---|---|
| Eynek: | 231-598-3 |
| Cas: | 7647-14-5 |
99% czystości Sól skalny w dużej ilości dla odlodowania dróg z długotrwałymi efektami
| Zapach: | Bezwonny |
|---|---|
| Rozpuszczalność w wodzie: | 359 G/L |
| Smak: | Słony |
99% Sól rafinowana Wysokiej wydajności Stopień przemysłowy Stopień rolniczy
| Użycie: | Omiękczanie wody, produkcja chemiczna i odlodowanie dróg |
|---|---|
| Przechowywanie: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu |
| Gęstość: | 2,16 G/cm3 |
60 oczek 99,1% czystości Rafinowana sól do uzdatniania wody CAS 7647-14-5 NaCl
| Purytyzm: | 99,1% min |
|---|---|
| Stosowanie: | Dezynfekcja uzdatniania wody |
| Składowanie: | Suche Fajne Miejsce |
99% rafinowanych cząstek chlorku sodu 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| Klasyfikacja: | Chlorek |
|---|---|
| Nr sprawy: | 7647-14-5 |
| MF: | NaCl |
Sól do zmiękczania wody dla przemysłu, spożywcza, NaCl, worki 20kg
| Poziom: | Klasa przemysłowa |
|---|---|
| Eynek: | 231-598-3 |
| Cas: | 7647-14-5 |

