Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ industrial salt nacl ] mecz 81 produkty.
Przemysłowe płatki dihydratu chlorku wapnia Chemikalia do uzdatniania wody
| Kod HS: | 2827200000 |
|---|---|
| Czystość: | 74% min |
| Numer EINECS: | 233-140-8 |
Cacl2 Bezwodny Chlorek Węgla Węglowodoru Suszarka do przechowywania w chłodzie
| nazwisko: | Chlorek wapnia |
|---|---|
| Znak towarowy: | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie: | Osuszacz |
74% chlorku wapnia dihydrat CaCl2 jako wszechstronny suszarek
| Użycie: | Osuszanie, topniejący śnieg |
|---|---|
| MOQ: | 10 ton |
| - Nie.: | 10043 - 52 - 4 |
Przemysłowy proszek siarczynu sodu Na2SO3 97% do drukowania 7757-83-7
| Miejsce pochodzenia: | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Czas trwania: | 2 lata |
| Czystość: | 97% |
CAS 497-19-8 99,2% MIN NA2CO3 Soda kalcynowana Lekki węglan sodu Chemiczny
| Aplikacja: | Czyszczenie detergentów Przemysł szklarski |
|---|---|
| Czystość: | 99,2% min |
| Standard klasy: | Klasa przemysłowa |
94% Min CaCl2 Prickly Ball Chlorek wapnia Bezwodny pelet 10043-52-4
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Czystość: | 94% |
| Uszczelka: | 25 kg/1000 kg |
CAS 10034-99-8 Surowce Chemikalia Mgso4 7h2o Siarczan magnezu
| CAS: | 10034-99-8 |
|---|---|
| HS: | 2833210000 |
| EINECS: | 231-298-2 |
Optymalizacja poziomu pH za pomocą światła popiołu sodowego 99,2% PH 9,2-10,2 497 19 8 Sds
| Nr CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| spersonalizowana torba: | Dopuszczalność ponad 200 ton |
| PH: | 9.2-10.2 |
Food-Grade White Na2Co3 Soda Ash Light Used In Detergent Sodium Carbonate Soda Ash
| Uszczelka: | Torba 25 kg/ 50 kg/ 1000 kg |
|---|---|
| Kod HS: | 2836200000 |
| Próbka: | W ramach 1000g za darmo |
74% dihydrat chlorku wapnia w proszku środek osuszający i środek topniejący śnieg
| Nr CAS: | 10035-04-8 |
|---|---|
| Stosowanie: | Środek do topienia śniegu / wiercenie naftowe |
| Czystość: | 74% |

