Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] mecz 106 produkty.
99% kwas cytrynowy Bezwodny C6H8O7 Białe cząstki Żywność
| Wymiar: | Białe cząstki lub krystaliczny proszek |
|---|---|
| Próbka: | 500g gratis |
| Temperatura wrzenia: | 309,6 ± 42,0 ° C przy 760 mmHg |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| Kod HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Okres przydatności: | 2 lata |
| Próbka: | Darmowe 500g |
Bezpłatna próbka Chlorek wapnia Bezwodny proszek suszący 94% Cacl2 Pasza Używany pył mineralny
| Model nr.: | 94% |
|---|---|
| Wymiar: | Biały proszek, granulki |
| Kod Hs: | 2827200000 |
Biały sproszkowany chlorek wapnia Bezwodny CaCl2 luzem CAS 10043-52-4 Odsiarczanie
| Minimalne zamówienie: | 30 kg |
|---|---|
| Rozmiar: | 10 cm / 10 - 15 cm / 15 - 20 cm |
| Pakiet: | 25 kg / 30 kg / 1000 kg |
Rozpuszczalny w wodzie bezwodny siarczyn sodu Na2SO4 99% min. Wolna próbka
| Aplikacja: | Drukowanie i barwienie, pomoc w mieleniu cementu |
|---|---|
| Pakiet: | 25kg / 50kg / 1000kg |
| Inne nazwy: | siarczan sodu |
99% biały bezwodny siarczan sodu SSA do prania, barwienia Na2SO4
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Port ładowania: | Port Qingdao / Dalian / Tianjin. |
| Pakiet: | 50 kg / 1000 kg / 1250 kg |
2-4 mm siedmiowodny siarczan magnezu kryształ MgSO4 99% min. do nawozu
| Wygląd: | Biały kryształ, biała granulka |
|---|---|
| Rozmiar: | 2-4 mm |
| Pakiet: | Worek 25kg / 50kg / 1000kg |
Czystość 90%-97% Sproszkowany Siarczyn Sodu Bezwodny Na2SO4
| CAS: | 7757-83-7 |
|---|---|
| Czystość: | 90%-97% |
| Aplikacja: | Drukowanie i barwienie, pomoc w mieleniu cementu |
Pranie Drukowanie Farbowanie Bezwodny siarczan sodu Klasa przemysłowa
| Pojemność kontenera: | 27 ton |
|---|---|
| Próbka: | Darmowa próbka |
| Minimalne zamówienie: | 50 kg |
99% Zawartość Monohydrat siarczanu magnezu w proszku Globular Pellet MgSO4.H2O
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Norma klasy: | Klasa spożywcza, klasa przemysłowa |
| MF: | MgSO4.H2O |

