Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] mecz 106 produkty.
Bezwodny siarczan magnezu w proszku MgSO4 98% min. Biały proszek chemiczny
| Czystość: | MgSO4 98% |
|---|---|
| Wygląd: | Biały proszek |
| CAS: | 7487-88-9 |
Krystaliczny proszek chlorku magnezu klasy akwakultury
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa / paszowa / akwakultury |
|---|---|
| Czystość: | 46% min |
| Wygląd: | Biały proszek |
Cacl2 Bezwodny Chlorek Węgla Węglowodoru Suszarka do przechowywania w chłodzie
| nazwisko: | Chlorek wapnia |
|---|---|
| Znak towarowy: | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie: | Osuszacz |
Białe 46% sześciowodne granulki chlorku magnezu do topienia śniegu
| Klasyfikacja: | Chlorek |
|---|---|
| Cas no: | 7791-18-6 |
| Czystość: | 46% min |
MgSO4 Sól siarczanu magnezu Bezwodny siarczan magnezu Opakowanie 25KG / 50KG / 1000KG
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| CAS: | 7487-88-9 |
| Kolor: | Biały |
Wielofunkcyjny bezwodny chlorek magnezu, proszek bezwodny do cementu rolniczego
| Wymiar: | biały proszek |
|---|---|
| Czystość: | 99% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Chlorek magnezu ISO Chlorek magnezu Chlorek bezwodny do celowania
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| MF: | mgcl2 |
| Przechowywanie: | Suche miejsce |
CAS 7791-18-6 46% Min. Sześciowodzian chlorku magnezu MgCl2.6H2O
| Port wylotowy: | portu Qingdao |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 5 ton |
| Pakiet: | 25kg / 50kg / 1000kg |
SGS Brązowe płatki Heksahydrat chlorku magnezu używany do płyty magnezowej
| Wygląd: | brązowy płatek |
|---|---|
| Nr sprawy: | 7791-18-6 |
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa, klasa spożywcza |
98% Min surowiec chemikalia chlorek magnezu blok bezwodny do cementu
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| Czystość: | 98% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |

