Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] mecz 106 produkty.
Punkt topnienia 714.C Chlorek magnezu Bezwodny Bezwonny 25-1000 kg Gęstość opakowania 2,32 G/cm3
| Package: | 25kg / 50kg / 1000kg Or Customized |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
50 kg 1000 kg Chlorek magnezu Chemiczny Mgcl2 Bezwodny biały szary płatek
| Minimalne zamówienie: | 50 kg |
|---|---|
| Port ładowania: | Port Dalian / Qingdao |
| Czystość: | 99% |
Białe surowce chemiczne 46% min. MgCl2 Sześciowodzian chlorku magnezu w bryłkach
| Aplikacja: | Użytek przemysłowy |
|---|---|
| Wygląd: | Białe bryłki |
| Czystość: | 46% min |
46% Chlorek magnezu Chlorek magnezu Heksahydrat środka do topienia śniegu
| Waga molekularna: | 203.3 |
|---|---|
| Nr sprawy: | 7791-18-6 |
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa / spożywcza |
MgCl2 46% Min. Heksahydrat chlorku magnezu w proszku CAS 7791-18-6
| CAS: | 7791-18-6 |
|---|---|
| Pakiet: | 25kg/50kg/1000kg worek PP + PE |
| Wymiar: | biały proszek |
Czystość 95,21 G/mol Chlorek magnezu Bezwodna próba wolna włącznie z punktem wrzenia 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Granulki Bezwodny siarczan magnezu Rolnictwo Nawóz wykorzystuje 98% min
| Kształt: | Granulki |
|---|---|
| Kolor: | biały kolor |
| Temperatura wrzenia: | 330 ℃ przy 760 mmHg |
Siarczan sodu w proszku Na2SO4 Siarczan sodu bezwodny do papieru detergent szkło barwniki tekstylne itp. Rozpuszczalny w wodzie
| Wzór chemiczny: | Na2SO4 |
|---|---|
| Wymiar: | Biały proszek krystaliczny |
| Czas trwania: | 2 lata właściwego przechowywania |
Uzdatnianie wody klasy przemysłowej Pac Poly Chlorek glinu w proszku 28%
| Klasyfikacja: | Chemiczny środek pomocniczy |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 3 tony |
| Inne nazwy: | PAK |
SGS Rozpuszczalny w wodzie siarczan magnezu Bezwodny biały granulat do nawozu
| Nr sprawy: | 7487-88-9 |
|---|---|
| Czystość: | 98% min |
| Stopień:: | Klasa przemysłowa, rolnicza |

