Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] mecz 106 produkty.
25kg / 1000kg Chlorek wapnia Chemiczny 74% Min CaCl2 dihydrat Biały płatek
| Stosowanie: | Osuszanie, topniejący śnieg |
|---|---|
| MF: | CaCl2 |
| Nr sprawy: | 10043-52-4 |
MgSO4 · 7H2O 99% siedmiowodny siarczan magnezu Cząsteczki Cas 10034-99-8
| Miejsce oryg: | Szantung Chiny |
|---|---|
| CAS: | 10034-99-8 |
| Czystość: | 99% |
Nawóz 99% Min Siarczan Magnezu Siedmiowodny Biały Kryształ 4-6mm
| Wygląd: | Biały kryształ, biała granulka |
|---|---|
| Czystość: | 99% min |
| Rozmiar: | 4-6 mm |
Klasa przemysłowa 16% 17% Proszek do uzdatniania wody z siarczanem glinu
| Stopień: | Klasa przemysłowa |
|---|---|
| Inna nazwa: | Siarczan glinu |
| Wygląd: | Płatek |
JIUCHONG Factory Na2so4 99% High Content Sodium Sulfate Anhydrous with Sale Price
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Port załadunku: | Port Qingdao / Dalian / Tianjin. |
| Pakiet: | 50 kg / 1000 kg / 1250 kg |
7487-88-9 Sól siarczanu magnezu Bezwodny siarczan magnezu do rolnictwa
| Wzór chemiczny: | MgSO4 |
|---|---|
| Treść: | ≥ 98% |
| Okres przydatności do spożycia: | 2 lata w standardowych warunkach |
Przemysłowy siarczan sodu Na2SO4 siarczan sodu bezwodny siarczan sodu Cas 7757 82 6 Próbka 500 g Za darmo Do produkcji kosmetyków
| Rozpuszczalność: | Rozpuszczalny w wodzie |
|---|---|
| Wymiar: | Biały krystaliczny proszek |
| CAS: | 7757 - 82 - 6 |
25kg TSP Kryształowy Fosforan Trisodu CAS 7601-54-9 Do Zastosowań Przemysłowych i Spożywczych Rozpuszczalność w H2O: Słabo Rozpuszczalny
| CAS: | 7601-54-9 |
|---|---|
| EINECS: | 231-509-8 |
| Melting Point: | 1340°c |
98% min Fosforan trisodowy Tsp Stopień techniczny Nawóz do użytku przemysłowego w rolnictwie
| Warunki przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu |
|---|---|
| Toksyczność: | Nie toksyczne |
| Zapach: | Bezwonne |
16,5% Al2 (SO4) 3 Białe płatki soli siarczanu glinu do uzdatniania wody
| Minimalne zamówienie: | 5 ton |
|---|---|
| Stosowanie: | Uzdatnianie wody |
| Uszczelka: | 25 kg 50 kg 1000 kg PP + PE |

