Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ raw material chemicals ] mecz 228 produkty.
98% Min Przemysłowy gorący kompres Surowa sól morska 7647-14-5 25 kg Opakowanie 50 kg
| Purytyzm: | 98% min |
|---|---|
| Stosowanie: | Gorący kompres |
| Wygląd: | Biały Kryształ |
Zawartość 94,5% Sól przemysłowa Duże surowe cząsteczki soli morskiej Wysoka czystość CAS 7647-14-5
| Kod HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Granulowany rozmiar: | 5-20mm |
| kod CAS: | 7647-14-5 |
Klasa przemysłowa Mgcl2 X 6h2o Chlorek magnezu Chlorek chemiczny CAS 7791-18-6
| Aplikacja: | Płyta magnezowa, środek do topienia śniegu |
|---|---|
| Wygląd: | biały płatek |
| Numer EINECS: | 232 - 094 - 6 |
Biały sproszkowany wodorowęglan sodu Chemiczny CAS 144-55-8 Rozpuszczalny w wodzie
| Klasyfikacja: | Węglan |
|---|---|
| Nr sprawy: | 144-55-8 |
| Kod HS: | 2836300000 |
Przemysł metalurgiczny Mgcl2 Bezwodny chlorek magnezu Chemiczny CAS 7786-30-3
| Próbka: | Bezpłatny |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
| Pojemność kontenera: | 25 ton |
Klasa przemysłowa 99% krystaliczny węglan sodu chemiczna soda kalcynowana lekka
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Aplikacja: | Dipdye Płyn wiertniczy Detergent |
| EINECS: | 231-867-5 |
99,2% Czystość Biały proszek Węglan sodu Substancja chemiczna do produkcji szkła
| Formuła: | Na2CO3 |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
50 kg 1000 kg Chlorek magnezu Chemiczny Mgcl2 Bezwodny biały szary płatek
| Minimalne zamówienie: | 50 kg |
|---|---|
| Port ładowania: | Port Dalian / Qingdao |
| Czystość: | 99% |
Materiały budowlane Chlorek magnezu Substancja chemiczna MgCl2 Bezwodny 7786-30-3
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Kształt: | Szary biały płatek |
| Pakiet: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Wzmacniacz składników odżywczych Chlorek magnezu Substancja chemiczna Mgcl2 * 6h20 Bezpłatna próbka
| Temperatura topnienia: | 117°C |
|---|---|
| Nr CAS: | 7791-18-6 |
| Kolor: | Biały |

