Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ raw material chemicals ] mecz 228 produkty.
Oczyszczanie ścieków Surowce Chemikalia 28% PAC Polichlorek glinu Flokulant
| Wygląd: | jasnożółty proszek |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 3 tony |
| MF: | [Al2(Oh)Ncl6-N]M |
Zawartość 99,9% Surowce Chemikalia Soda oczyszczona w proszku Proces podwójnego rozkładu
| Stopień: | Klasa paszy |
|---|---|
| Technika wytwarzania: | Proces podwójnego rozkładu |
| Treść: | 99,9% |
Surowiec nawozowy Jednowodny siarczan magnezu Pellet 14168-73-1 99% min
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| MF: | MgSO4.H2O |
| Wygląd: | Biały kulisty |
Topniejący śnieg Chlorek wapnia Chlorek wapnia bezwodny Standard GB
| Nr sprawy: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Czystość: | 94% |
75% -80% Gęsty materiał budowlany w proszku z tlenku magnezu
| CAS: | 1309-48-4 |
|---|---|
| Treść: | 75%-80% |
| Używanie: | Przemysł materiałów architektonicznych |
1 mm-5 mm Biała surowa sól morska Ziarno białego kryształu 94,5% Min. Bezpłatna próbka
| Wygląd: | Ziarno białego kryształu |
|---|---|
| Czystość (%): | 94,5% min |
| Rozmiar: | 1-5mm |
1-5 mm 94,5% Min. Biała surowa sól morska NaCl do hodowli uzdatniania wody
| Wygląd: | Ziarno białego kryształu |
|---|---|
| Czystość (%): | 94,5% min |
| Uszczelka: | Torba jumbo 50 kg / 1000 kg i opakowanie niestandardowe. |
46% Chlorek magnezu Chlorek magnezu Heksahydrat środka do topienia śniegu
| Waga molekularna: | 203.3 |
|---|---|
| Nr sprawy: | 7791-18-6 |
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa / spożywcza |
Czystość 94,5% Surowa sól do kąpieli Sól do uzdatniania wody kotłowej 5-10 mm Ziarnistość
| Kolor: | Przezroczysta krystaliczna cząsteczka |
|---|---|
| Nr HS: | 2501001900 |
| EINECS: | 231-598-3 |
Surowa sól morska klasy przemysłowej, granulacja 5-20mm, do uzdatniania wody
| Cas: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Rozmiar ziarnisty: | 5-20 mm |
| Kolor: | Biały kolor |

