Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ raw material chemicals ] mecz 228 produkty.
Biały sproszkowany węglan sodu gęsty soda kalcynowana CAS 497-19-8 do detergentu
| CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| Stosowanie: | Uzdatnianie wody, detergent |
| Inne nazwy: | Soda kalcynowana gęsta |
5mm 7mm 9mm 12mm Kulisty zmiękczacz wody Sól do oczyszczania wody słonej
| Rozmiar cząsteczki: | 5mm-7mm 9-12mm |
|---|---|
| Czystość: | ≥99% |
| Miejsce oryg: | CHINY SZANGDONG |
Chlorek magnezu biały bezwodny 7786-30-3 Cas nr 25kg do 1000kg Pojemność pojemnika
| Application: | Celling, Deicing Agent, Fertilizer |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Melting Point: | 714°C |
Rozpuszczalność w wodzie 359 g/l Sól rafinowana Punkt wrzenia 413 °C Najlepszy wybór
| Solubility In Water: | 359 G/L |
|---|---|
| Solubility: | Soluble In Water |
| Boiling Point: | 1,413 °C |
Sól zmiękczająca wodę spożywcza EINECS 231-598-3 Zastosowanie przemysłowe
| Poziom: | Klasa przemysłowa |
|---|---|
| Eynek: | 231-598-3 |
| Cas: | 7647-14-5 |
Proszek do oczyszczania wody 26% PAC Polyaluminium Chloride CAS 1327-41-9 o gęstości 1,1-1,3 G/Cm3
| MOQ: | 23~25 Tons |
|---|---|
| pH Value: | 3.5-5.0 |
| Expiration Date: | 2 Years |
Optymalizacja poziomu pH za pomocą światła popiołu sodowego 99,2% PH 9,2-10,2 497 19 8 Sds
| Nr CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| spersonalizowana torba: | Dopuszczalność ponad 200 ton |
| PH: | 9.2-10.2 |
Tabletki soli zmiękczającej o wysokiej czystości Regenerator żywicy jonowymiennej
| HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Czystość: | 99% |
| Inne imię: | Regenerator żywicy jonowymiennej |

