Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ agriculture grade magnesium chloride flakes ] mecz 29 produkty.
Płatki heksahydratu chlorku magnezu klasy rolniczej do produkcji marmuru
| Klasyfikacja: | Chlorek |
|---|---|
| Typ: | chlorek magnezu |
| Norma klasy: | Klasa rolnicza, klasa przemysłowa, klasa paszowa |
Przemysłowy sześciowodny chlorek magnezu MgCl2 CAS 7791-18-6
| Klasyfikacja: | Chlorek |
|---|---|
| Nr CAS: | 7791-18-6 |
| MF: | mgcl2 |
Biały sproszkowany sześciowodzian Mgcl2 klasy paszowej do akwakultury
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa, klasa paszowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Stosowanie: | Akwakultura |
KLORYDA Klasyfikacja Chlorek magnezu Heksahydrat Wydajność bezwonna
| Czystość: | 46% min |
|---|---|
| Próbka: | 500g gratis |
| Rozpuszczalność: | Rozpuszczalny w wodzie |
Bezpłatna próbka 500 g chlorku magnezu bezwodny Cena 95,21 G/mol Gęstość CAS nr 7786-30-3
| Sample: | Free Sample 500g |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Cas No: | 7786-30-3 |
SGS Brązowe płatki Heksahydrat chlorku magnezu używany do płyty magnezowej
| Wygląd: | brązowy płatek |
|---|---|
| Nr sprawy: | 7791-18-6 |
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa, klasa spożywcza |
50 kg 1000 kg Chlorek magnezu Chemiczny Mgcl2 Bezwodny biały szary płatek
| Minimalne zamówienie: | 50 kg |
|---|---|
| Port ładowania: | Port Dalian / Qingdao |
| Czystość: | 99% |
Wielofunkcyjny bezwodny chlorek magnezu, proszek bezwodny do cementu rolniczego
| Wymiar: | biały proszek |
|---|---|
| Czystość: | 99% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Przemysł metalurgiczny Mgcl2 Bezwodny chlorek magnezu Chemiczny CAS 7786-30-3
| Próbka: | Bezpłatny |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
| Pojemność kontenera: | 25 ton |
EINECS 232-094-6 Bezwodny chlorek magnezu MgCl2 do wytapiania
| Nr sprawy: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Czystość: | 99% |
| Kształt: | Szary biały płatek |

