Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ agriculture grade magnesium chloride flakes ] mecz 29 produkty.
High Purity 17% Agricultural Grade Aluminum Sulfate for Waste Water Treatment
| MOQ: | 20 ton |
|---|---|
| Stosowanie: | Obróbka wody |
| uszczelka: | 25kg 50kg 1000kg |
74% chlorku wapnia dihydrat CaCl2 jako wszechstronny suszarek
| Użycie: | Osuszanie, topniejący śnieg |
|---|---|
| MOQ: | 10 ton |
| - Nie.: | 10043 - 52 - 4 |
Zastosowanie przemysłowe Biały dihydrat chlorku wapnia w płatkach Standard GB
| MF: | CaCl2.2H2O |
|---|---|
| Czystość: | 74% - 77% |
| Standard jakości: | GB/T26520-2011 |
99% Min Mgso4 Monohydrat Sulfat Magnezu Proszek Flak Pellet Używany W Oczyszczaniu Wody
| Rodzaj: | Siarczan magnezu |
|---|---|
| Inne nazwy:: | Siarczan magnezu |
| EINECS nr: | 231-298-2 |
Klasa przemysłowa 16% 17% Proszek do uzdatniania wody z siarczanem glinu
| Stopień: | Klasa przemysłowa |
|---|---|
| Inna nazwa: | Siarczan glinu |
| Wygląd: | Płatek |
alum powdery al2(so4)3 Aluminium Sulfate Water Treatment Flakes Powder
| Stopień: | Klasa przemysłowa |
|---|---|
| Inna nazwa: | Siarczan glinu |
| Wygląd: | Płatek |
High Quality Industrial Grade Powder Aluminum Sulfate 25kg Al2(SO4)3 of CAS 10043-01-3
| MOQ: | 25 ton |
|---|---|
| Stosowanie: | Obróbka wody |
| uszczelka: | 25kg 50kg 1000kg |
74% Min Chlorek wapnia Chlorek wapnia Chlorek dwuwodny CAS 10043-52-4
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Uszczelka: | 25kg / 1000kg |
| Stopień: | Klasa spożywcza, klasa przemysłowa |
Środek do topienia śniegu Dwuwodny chlorek wapnia Białe płatki 74% min
| Stosowanie: | Topić śnieg |
|---|---|
| Wygląd: | Łuskowaty |
| Pakiet: | 25kg / 1000kg Angielska torba neutralna |

