Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ agriculture grade magnesium chloride flakes ] mecz 29 produkty.
46% Chlorek magnezu Chlorek magnezu Heksahydrat środka do topienia śniegu
| Waga molekularna: | 203.3 |
|---|---|
| Nr sprawy: | 7791-18-6 |
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa / spożywcza |
Akwakultura 46% Chlorek magnezu heksahydrat Mgcl2 Dla przemysłu akwakultury
| Czystość: | 46% min |
|---|---|
| Nr CAS: | 7791-18-6 |
| Użycie: | Akwakultura, Topnienie śniegu |
Przemysłowe płatki dihydratu chlorku wapnia Chemikalia do uzdatniania wody
| Kod HS: | 2827200000 |
|---|---|
| Czystość: | 74% min |
| Numer EINECS: | 233-140-8 |
98% Min surowiec chemikalia chlorek magnezu blok bezwodny do cementu
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| Czystość: | 98% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
CAS 7791-18-6 46% Min. Sześciowodzian chlorku magnezu MgCl2.6H2O
| Port wylotowy: | portu Qingdao |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 5 ton |
| Pakiet: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Pojemność kontenera 20-25 ton Bezwonna cena chlorku magnezu z temperaturą wrzenia 1412.C
| Cas No: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Boiling Point: | 1412°C |
| Density: | 2.32 G/cm3 |
COA Bezwodny Chlorek Magnezu Bloki Bezwodne Klasy Przemysłowej CAS 7786- 30-3
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| Czystość: | 99% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Czystość 95,21 G/mol Chlorek magnezu Bezwodna próba wolna włącznie z punktem wrzenia 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Punkt topnienia 714.C Chlorek magnezu Bezwodny Bezwonny 25-1000 kg Gęstość opakowania 2,32 G/cm3
| Package: | 25kg / 50kg / 1000kg Or Customized |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
MgCl2.6H2O Chlorek magnezu Chlorek sześciowodzianu chlorku magnezu na deskę
| Pakiet: | 25KG/50KG/1000KG |
|---|---|
| Nr CAS: | 7791-18-6 |
| Czystość: | 46% min |

