Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ raw material chemicals ] mecz 228 produkty.
99% Zawartość Monohydrat siarczanu magnezu w proszku Globular Pellet MgSO4.H2O
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Norma klasy: | Klasa spożywcza, klasa przemysłowa |
| MF: | MgSO4.H2O |
20.5 50 kg Worek W postaci ziarnistej Rolnictwo NH42SO4 Cząsteczki siarczan amonu Nawóz do trawnika
| Opakowanie: | Można je dostosować |
|---|---|
| MOQ: | 10 ton |
| Aplikacja: | Rolnictwo, materiały nawozowe, przemysł chemiczny, nawóz w rolnictwie, surowiec nawozów rolniczych |
MgCl2 46% Min. Heksahydrat chlorku magnezu w proszku CAS 7791-18-6
| CAS: | 7791-18-6 |
|---|---|
| Pakiet: | 25kg/50kg/1000kg worek PP + PE |
| Wymiar: | biały proszek |
Przemysłowy sześciowodny chlorek magnezu MgCl2 CAS 7791-18-6
| Klasyfikacja: | Chlorek |
|---|---|
| Nr CAS: | 7791-18-6 |
| MF: | mgcl2 |
Nawóz rolniczy 21 Granulowany Rozpuszczalny w wodzie 25kg/50kg/1000kg Siarczan amonu Sól CAS 7783-20-2
| Opakowanie: | Można je dostosować |
|---|---|
| MOQ: | 10 ton |
| Zastosowanie: | Rolnictwo, materiały nawozowe, przemysł chemiczny, nawóz w rolnictwie, surowiec nawozów rolniczych |
Crystal 50kg Bag Fertilizer Ammonium Sulfate Fertilizer Agriculture Capro Grade
| Opakowanie: | Można dostosować |
|---|---|
| MOQ: | 10ton |
| Aplikacja: | Rolnictwo, materiały nawozowe, przemysł chemiczny, nawóz w rolnictwie, surowiec nawozów rolniczych |
Bezwonna biała, krystaliczna stała sól przemysłowa Punkt topnienia w zakresie 801°C
| Zapach: | Bezwonne |
|---|---|
| Wymiar: | Biały krystaliczny ciało stałe |
| Temperatura topnienia: | 801°C |
Agricultural Grade 50 Kg Bag Granules Ammonium Sulfate Lawn Fertilizer Price Per Ton
| Opakowanie: | Można dostosować |
|---|---|
| MOQ: | 10ton |
| Aplikacja: | Rolnictwo, materiały nawozowe, przemysł chemiczny, nawóz w rolnictwie, surowiec nawozów rolniczych |
NaCl 94,5% Min. Biała sól morska Sól przemysłowa do hodowli i marynowania
| Wygląd: | Ziarno białego kryształu |
|---|---|
| Rozmiar: | 1-5mm |
| Próbka: | Bezpłatny |
Odsiarczanie Tlenek magnezu Czysty proszek 85% Czystość Szaro-biały
| Klasyfikacja: | Tlenek magnezu |
|---|---|
| Nr sprawy: | 1309-48-4 |
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa |

