Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ raw material chemicals ] mecz 228 produkty.
Cząsteczki soli siarczanu glinu klasy wody pitnej 16% min
| CAS: | 7446-19-7 |
|---|---|
| Stosowanie: | Uzdatnianie wody |
| MF: | AL2(SO4)3 |
Żółtawy uzdatnianie wody Proszek polichlorku glinu CAS 1327-41-9
| Typ: | Chlorek glinu |
|---|---|
| Inne nazwy: | Polichlorek glinu |
| EINECS nr: | 215-477-2 |
Przemysłowy proszek siarczynu sodu Na2SO3 97% do drukowania 7757-83-7
| Miejsce pochodzenia: | Shandong, Chiny |
|---|---|
| Czas trwania: | 2 lata |
| Czystość: | 97% |
Miesięczna wydajność 5000 ton nawozu siarczanowego amonu rolniczego 21-0-0
| Sample: | 300g Free |
|---|---|
| Factory: | Yes |
| MOQ: | 10 Tons |
Topienie lodu 94% sproszkowany chlorek wapnia Cacl2 Bezwodny gatunek przemysłowy
| Nazwa: | Chlorek wapnia |
|---|---|
| Nr sprawy: | 10043-52-4 |
| Numer EINECS: | 233-140-8 |
Białawy monohydrat siarczanu magnezu Mgso4 proszek kizeryt 98% min
| Nazwa: | Monohydrat siarczanu magnezu |
|---|---|
| Nr sprawy: | 10034-99-8 |
| EINECS:: | 231-298-2 |
Uzdatnianie wody Siarczan magnezu Sól Siarczan Heptahydrat magnezu 0,1-1 mm
| Czystość: | 99% min |
|---|---|
| Rozmiar: | 0,1-1 mm |
| CAS: | 10034-99-8 |
98% zawartość proszku siarczynu sodu klasy przemysłowej do dodatku do żywności
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Orzecznictwo: | ISO SGS COA |
| Kod HS: | 2832100000 |
99% Chiny Dostawca Mgso4 Sulfat Magnezu Sol Epsom
| Wzór chemiczny: | MgSO4 · 7H2O |
|---|---|
| PH: | 7,0 (100 g/l, H2O, 20 °C) |
| Stabilność: | Stabilny w normalnych temperaturach i ciśnieniach |
990,2% Min Assay Soda Ash Light Na2co3 CAS nr 497-19-8 Dla niezawodnej wydajności
| Waga molekularna: | 105,99 g/mol |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Światło sody kalcynowanej |
| PH: | 9.2-10.2 |

