Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ raw material chemicals ] mecz 228 produkty.
Produkcja szkła Węglan sodu Soda kalcynowana Gęsty proszek Na2CO3 CAS 497-19-8
| Próbka: | Bezpłatny |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
99% czystości Sól skalny w dużej ilości dla odlodowania dróg z długotrwałymi efektami
| Zapach: | Bezwonny |
|---|---|
| Rozpuszczalność w wodzie: | 359 G/L |
| Smak: | Słony |
Biały proszek krasowy siarczan sodu Rozpuszczalność w wodzie Na2SO4
| CAS: | 7757 - 82 - 6 |
|---|---|
| Czas trwania: | 2 lata właściwego przechowywania |
| Klasa: | Klasa przemysłowa/spożywcza |
99% kwasu cytrynowego Sól bezwodna Krystaliczny proszek Stopień przemysłowy CAS 77-92-9 Czas przydatności 2 lata Masa molekularna 192.124
| Wymiar: | Krystaliczny proszek |
|---|---|
| Próbka: | 500g gratis |
| Temperatura wrzenia: | 309,6 ± 42,0 ° C przy 760 mmHg |
Siarczan Magnezu Heptahydrat 99%Min
| Czystość: | 99% min |
|---|---|
| Norma klasy: | Klasa rolnicza, klasa przemysłowa, klasa spożywcza |
| MF: | MgSO4·7H2O |
COA Bezwodny Chlorek Magnezu Bloki Bezwodne Klasy Przemysłowej CAS 7786- 30-3
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| Czystość: | 99% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Heptahydrat siarczanu żelazawego SGS klasy rolniczej do uzdatniania wody
| MF: | FeSO4 |
|---|---|
| Nr CAS: | 7720-78-7 |
| Czystość: | 98% |
Siarczan żelazawy suszony na mokro Heptahydrat Vitriol Siarczan żelazawy Cas 7720-78-7
| Klasyfikacja: | Siarczan |
|---|---|
| Nr CAS: | 7720-78-7 |
| Aplikacja: | Nawóz/środek do oczyszczania wody |
Jasnożółty proszek MgO 85% do dodatku do żywności EINECS 215-171-9
| Formuła:: | mgo |
|---|---|
| EINECS:: | 215-171-9 |
| Okres przydatności do spożycia: | 24 miesiące |
0,1 - 1 MM siedmiowodny siarczan magnezu sól biały kryształ używany jako nawóz
| Kod HS: | 2833210000 |
|---|---|
| Rozmiar:: | 0,1-1 mm |
| Stopień:: | Klasa przemysłowa |

