Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ magnesium chloride anhydrous blocks ] mecz 36 produkty.
COA Bezwodny Chlorek Magnezu Bloki Bezwodne Klasy Przemysłowej CAS 7786- 30-3
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| Czystość: | 99% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
98% Min surowiec chemikalia chlorek magnezu blok bezwodny do cementu
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| Czystość: | 98% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Chlorek magnezu ISO Chlorek magnezu Chlorek bezwodny do celowania
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| MF: | mgcl2 |
| Przechowywanie: | Suche miejsce |
99% Min Chlorek Magnezu Bezwodny Biały Proszek Topniejący Śnieg I Lód
| Nr sprawy: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Czystość: | 99% |
| Okres przydatności do spożycia: | 2 lata |
Czystość 95,21 G/mol Chlorek magnezu Bezwodna próba wolna włącznie z punktem wrzenia 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
99% Mgcl2 Bezwodny proszek chlorku magnezu do środka przeciwoblodzeniowego
| Nr sprawy: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Czystość: | 99% |
| MF: | mgcl2 |
Płatki heksahydratu chlorku magnezu klasy rolniczej do produkcji marmuru
| Klasyfikacja: | Chlorek |
|---|---|
| Typ: | chlorek magnezu |
| Norma klasy: | Klasa rolnicza, klasa przemysłowa, klasa paszowa |
CAS 7791-18-6 46% Min. Sześciowodzian chlorku magnezu MgCl2.6H2O
| Port wylotowy: | portu Qingdao |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 5 ton |
| Pakiet: | 25kg / 50kg / 1000kg |
SGS Brązowe płatki Heksahydrat chlorku magnezu używany do płyty magnezowej
| Wygląd: | brązowy płatek |
|---|---|
| Nr sprawy: | 7791-18-6 |
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa, klasa spożywcza |
Odsiarczanie Chlorek wapnia Chemiczny Chlorek wapnia Bezwodny
| Próbka: | Wolne |
|---|---|
| Wielkość: | 10 - 15 cm / 15 - 20 cm / 20 - 30 cm |
| Pakiet: | 25 kg / 1000 kg |

