Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ magnesium chloride anhydrous blocks ] mecz 36 produkty.
Cas 10043-52-4 Chlorek wapnia Bezwodny biały granulat 94% zawartości
| Nr sprawy: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Wygląd: | Białe kuliste, białe bryłki |
| Uszczelka: | 25 kg/1000 kg |
Biały sproszkowany chlorek wapnia Bezwodny CaCl2 luzem CAS 10043-52-4 Odsiarczanie
| Minimalne zamówienie: | 30 kg |
|---|---|
| Rozmiar: | 10 cm / 10 - 15 cm / 15 - 20 cm |
| Pakiet: | 25 kg / 30 kg / 1000 kg |
Wiercenie ropy naftowej Surowce Chemikalia Chlorek wapnia Bezwodne peletki 94% min
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Czystość: | 94%MIN |
| Wymiar: | Białe granulki |
Wysoki potencjał Mgso4 bezwodnego w celu zwiększenia skuteczności nawozów
| Kolor: | Czyste białe |
|---|---|
| Formuła molekularna: | MgSO4 |
| Stabilność: | Stabilny w normalnych warunkach |
Cacl2 Bezwodny Chlorek Węgla Węglowodoru Suszarka do przechowywania w chłodzie
| nazwisko: | Chlorek wapnia |
|---|---|
| Znak towarowy: | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie: | Osuszacz |
Biały sproszkowany sześciowodzian Mgcl2 klasy paszowej do akwakultury
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa, klasa paszowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Stosowanie: | Akwakultura |
Cacl2 Bezwodny 94% chlorek wapnia Chlorek chemiczny do odsiarczania
| Minimalne zamówienie: | 30 kg |
|---|---|
| Rozmiar: | 10 cm / 15 cm / 20 cm |
| Pakiet: | 30 kg / 1000 kg |
CaCl2.2H2O Osuszacz Chlorek wapnia Płatki chemiczne 74% Czystość
| Nr sprawy: | 10035-04-8 |
|---|---|
| MF: | CaCl2.2H2O |
| Typ: | Chlorek wapnia |
Płytki śnieżne z materiałem odwilżaczem chlorku wapnia
| Nazwa: | Dwuwodny chlorek wapnia |
|---|---|
| Wymiar: | Biały proszek, płatki, bryłka |
| Zastosowanie: | Topnienie śniegu, dodatek do żywności |
Siarczan magnezu klasy przemysłowej do rolnictwa i przemysłu spożywczego
| Próbka: | Darmowe 500g |
|---|---|
| Klasa: | Klasa przemysłowa / spożywcza / nawozowa |
| Usługa: | 24 godziny na linii |

