Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
5mm 7mm 9mm 12mm Kulisty zmiękczacz wody Sól do oczyszczania wody słonej
| Rozmiar cząsteczki: | 5mm-7mm 9-12mm |
|---|---|
| Czystość: | ≥99% |
| Miejsce oryg: | CHINY SZANGDONG |
99% zawartości Rafinowana sól Miękka woda Oczyszczona solą Oczyszczacz wody Mniej zanieczyszczeń Czysty suszony
| Kod HS: | 2501001900 |
|---|---|
| kod CAS: | 7647-14-5 |
| EINECS: | 231-598-3 |
Sól do uzdatniania wody klasy spożywczej Sól przemysłowa 99% zawartości białych okrągłych płatków
| Rozmiar: | 2 CM średnicy |
|---|---|
| Waga pojedynczego elementu: | 6-8g |
| Grubość: | 1cm |
Kolorowa tabletka soli zmiękczającej wodę 99,5% czystości Klasa przemysłu spożywczego
| Purytyzm: | 99,5% min |
|---|---|
| Stosowanie: | Zmiękczanie wody |
| Wygląd: | Białe lub kolorowe tabletki |
Kuliste tabletki solne klasy przemysłowej do zmiękczania wody z aprobatą ISO
| Nr sprawy: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Nr HS: | 2501001900 |
| Czystość: | 99% |
SGS White Color Softener Salt Tablets Sól basenowa CAS 7647-14-5
| Klasyfikacja: | Węglan |
|---|---|
| Nr CAS: | 7647-14-5 |
| MF: | NaCl |
Niebiesko-żółta Tabella Rafinowana sól Wiele kolorów 99% zawartości
| Treść: | >99% |
|---|---|
| Kształt: | Tabella |
| Używać: | Sól do ryb ozdobnych |

