Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ sgs magnesium chloride hexahydrate ] mecz 31 produkty.
Wielofunkcyjny bezwodny chlorek magnezu, proszek bezwodny do cementu rolniczego
| Wymiar: | biały proszek |
|---|---|
| Czystość: | 99% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Chlorek magnezu bezwodny 46% 99% czystość W różnych opakowaniach jako środek odlodowy
| Pakiet: | 25 kg / 50 kg / 1000 kg lub dostosowane |
|---|---|
| Czystość: | 46% 99% |
| CZ nr: | 7786-30-3 |
98% Min surowiec chemikalia chlorek magnezu blok bezwodny do cementu
| Wymiar: | Biały blok |
|---|---|
| Czystość: | 98% min |
| Opakowanie: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Przechowywanie na sucho Bezwodny chlorek magnezu Bezwodne płatki 99% CAS 7791-18-6
| MF: | mgcl2 |
|---|---|
| Przechowywanie: | Suche miejsce |
| Zastosowanie: | Komórki, środek przeciwoblodzeniowy, nawóz |
Wysokiej czystości bezwonny chlorek magnezu Bezwodna cena chlorku magnezu o temperaturze wrzenia 1412.C
| Temperatura topnienia: | 714°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 1412°C |
| Pakiet: | 25 kg / 50 kg / 1000 kg lub dostosowane |
Chlorek magnezu bezwodny próbka 500 g Czystość 46% 99% Punkt wrzenia 1412.C dla środka odlodowania
| Temperatura wrzenia: | 1412°C |
|---|---|
| Próbka: | Darmowa próbka 500g |
| CZ nr: | 7786-30-3 |
Biały sproszkowany sześciowodzian Mgcl2 klasy paszowej do akwakultury
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa, klasa paszowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Stosowanie: | Akwakultura |
Biały sproszkowany chlorek wapnia Bezwodny CaCl2 luzem CAS 10043-52-4 Odsiarczanie
| Minimalne zamówienie: | 30 kg |
|---|---|
| Rozmiar: | 10 cm / 10 - 15 cm / 15 - 20 cm |
| Pakiet: | 25 kg / 30 kg / 1000 kg |
High Purity 17% Agricultural Grade Aluminum Sulfate for Waste Water Treatment
| MOQ: | 20 ton |
|---|---|
| Stosowanie: | Obróbka wody |
| uszczelka: | 25kg 50kg 1000kg |
16% - 17% czystości Siarczan glinu w proszku Oczyszczanie ścieków z siarczanu glinu
| Minimalne zamówienie: | 10 ton |
|---|---|
| Stosowanie: | Uzdatnianie wody |
| Uszczelka: | 25kg 50kg 1000kg |

