Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ magnesium sulphate in water treatment ] mecz 87 produkty.
Bulk 99% Powder Industrial Grade Na2so4 Powder Sodium Sulphate Na2SO4 For Detergent
| Kod HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Okres przydatności: | 2 lata |
| Próbka: | Darmowe 500g |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| Kod HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Okres przydatności: | 2 lata |
| Próbka: | Darmowe 500g |
Heptahydrat siarczanu żelazawego zielonego witriolu 98%
| Numer EINECS: | 231 - 753 - 5 |
|---|---|
| Inna nazwa: | zielony witriol |
| Wygląd: | Biały Kryształ |
500 g wolnego siarczanu amonu Chemiczny NH4 2SO4 do nawozów Kaproaktam Stopień ISO
| UŻYTKOWANIE: | Nawóz lub dodatek |
|---|---|
| Próbka: | 500g gratis |
| MOQ: | 10 ton |
JIUCHONG 9,5 kg / 50 / 25 kg nawozu siarczanu potasu 0-0-50
| Nazwa produktu: | Siarczan Pottasum |
|---|---|
| Masa molekularna: | 174,259 |
| świadectwo: | ISO, COA, MSDS |
Wyroby spożywcze Wysoka czystość 98% Proszek Mg ((OH) 2 Soli wodorotlenkowej magnezu CAS 1309-42-8
| MOQ: | 20 ton |
|---|---|
| Czystość: | 95% min |
| Formularze: | biały proszek |
Pranie Drukowanie Farbowanie Bezwodny siarczan sodu Klasa przemysłowa
| Pojemność kontenera: | 27 ton |
|---|---|
| Próbka: | Darmowa próbka |
| Minimalne zamówienie: | 50 kg |
High Quality Industrial Grade Powder Aluminum Sulfate 25kg Al2(SO4)3 of CAS 10043-01-3
| MOQ: | 25 ton |
|---|---|
| Stosowanie: | Obróbka wody |
| uszczelka: | 25kg 50kg 1000kg |
Industrial Grade Sodium Metabisulfite Powder Na2S2O5 in 25kg Bag - Soluble in Water and Used as Bleaching Agent
| Stabilność: | Łatwo się rozkłada w wodzie i łatwo się utlenia w siarczan sodu, gdy jest narażony na działanie powi |
|---|---|
| Wzór molekularny: | NA2S2O5 |
| Zapach: | Zapach siarkowy |

