Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ light soda ash na2co3 ] mecz 21 produkty.
Optymalizacja poziomu pH za pomocą światła popiołu sodowego 99,2% PH 9,2-10,2 497 19 8 Sds
| Nr CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| spersonalizowana torba: | Dopuszczalność ponad 200 ton |
| PH: | 9.2-10.2 |
Na2co3 Popioł sodowy lekko rozpuszczalny w wodzie do zastosowań przemysłowych
| PH: | 11.6 (1% roztworu) |
|---|---|
| Waga molekularna: | 105,99 g/mol |
| Rozpuszczalność: | Rozpuszczalny w wodzie |
Formuła cząsteczkowa Na2CO3 Soda Ash Light With High PH 9.2-10.2 CAS nr 497-19-8
| spersonalizowana torba: | Dopuszczalność ponad 200 ton |
|---|---|
| Nr CAS: | 497-19-8 |
| PH: | 9.2-10.2 |
Na2CO3 Popioł sodowy Gęsty dla dobrze wentylowanych obszarów Bezwonny
| Wzór chemiczny: | Na2CO3 |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 851°C |
| Wygląd: | biały proszek |
CAS 497-19-8 99,2% MIN NA2CO3 Soda kalcynowana Lekki węglan sodu Chemiczny
| Aplikacja: | Czyszczenie detergentów Przemysł szklarski |
|---|---|
| Czystość: | 99,2% min |
| Standard klasy: | Klasa przemysłowa |
99% min węglan sodu soda kalcynowana lekka stosowana w produkcji szkła detergentowego
| Nr CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| MF: | Na2CO3 |
| Wygląd: | Biały proszek |
High Quality 99.2% Purity Industrial Grade Sodium Carbonate Dense Soda Ash For Glass Detergents
| Uszczelka: | Torba 25 kg/ 50 kg/ 1000 kg |
|---|---|
| Kod HS: | 2836200000 |
| Próbka: | W ramach 1000g za darmo |
Worek 40 kg / 50 kg Lekki węglan sodu do środka spulchniającego neutralizator
| Modalność: | Biały krystaliczny proszek |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Światło sody kalcynowanej |
| CAS: | 497-19-8 |
Wszechstronna substancja węglan sodu o formule molekularnej Na2CO3
| Waga molekularna: | 105,99 g/mol |
|---|---|
| Rozpuszczalność: | Rozpuszczalny w wodzie |
| PH: | 9.2-10.2 |
Proszek węglanu sodu Chemiczny z temperaturą topnienia 851 °C Formuła chemiczna Na2co3
| Waga molekularna: | 105,99 g/mol |
|---|---|
| Wygląd: | biały proszek |
| Temperatura topnienia: | 851°C |

