Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ glass making sodium carbonate soda ash ] mecz 19 produkty.
Na2CO3 Popioł sodowy Gęsty dla dobrze wentylowanych obszarów Bezwonny
| Wzór chemiczny: | Na2CO3 |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 851°C |
| Wygląd: | biały proszek |
Wszechstronna substancja węglan sodu o formule molekularnej Na2CO3
| Waga molekularna: | 105,99 g/mol |
|---|---|
| Rozpuszczalność: | Rozpuszczalny w wodzie |
| PH: | 9.2-10.2 |
High Quality 99.2% Purity Industrial Grade Sodium Carbonate Dense Soda Ash For Glass Detergents
| Uszczelka: | Torba 25 kg/ 50 kg/ 1000 kg |
|---|---|
| Kod HS: | 2836200000 |
| Próbka: | W ramach 1000g za darmo |
Przemysłowo-chemiczny Wyrób węglanu sodu Soda Asch For EINECS No 231-867-5 Fluxing agent
| HS: | 2836200000 |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| Wypłata: | TT LC |
Biały krystaliczny lekki proszek sody kalcynowanej CAS 497-19-18 Zatwierdzenie ISO
| Gęstość układania: | 500-600kg/m³ |
|---|---|
| HS: | 2836200000 |
| CAS: | 497-19-18 |
99% rafinowanych cząstek chlorku sodu 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| Klasyfikacja: | Chlorek |
|---|---|
| Nr sprawy: | 7647-14-5 |
| MF: | NaCl |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| Kod HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Okres przydatności: | 2 lata |
| Próbka: | Darmowe 500g |
60 oczek 99,1% czystości Rafinowana sól do uzdatniania wody CAS 7647-14-5 NaCl
| Purytyzm: | 99,1% min |
|---|---|
| Stosowanie: | Dezynfekcja uzdatniania wody |
| Składowanie: | Suche Fajne Miejsce |
JIUCHONG 9,5 kg / 50 / 25 kg nawozu siarczanu potasu 0-0-50
| Nazwa produktu: | Siarczan Pottasum |
|---|---|
| Masa molekularna: | 174,259 |
| świadectwo: | ISO, COA, MSDS |

