Wszystkie produkty
-
Sól siarczan magnezu
-
Sulfat amonowy Chemikalia
-
Chemiczny węglan sodu
-
Chlorek wapnia Chlorek
-
Chlorek magnezu Chlorek
-
Tlenek magnezu
-
Chemikalia surowcowe
-
Substancja chemiczna pirosiarczynu sodu
-
Chemiczny wodorowęglan sodu
-
Polichlorek glinu
-
Sól siarczan glinu
-
Chemiczny siarczan żelazawy
-
sól przemysłowa
-
Siarczyn sodu
-
siarczan sodu
-
Nawozy rolnicze
-
Jaime GonzalezWierzymy, że JIUCHONG będzie nadal dostarczać doskonałe produkty i usługi, zapewniając długoterminowy wspólny sukces.
słowa kluczowe [ 50kg bag sodium carbonate light ] mecz 28 produkty.
99% min węglan sodu soda kalcynowana lekka stosowana w produkcji szkła detergentowego
| Nr CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| MF: | Na2CO3 |
| Wygląd: | Biały proszek |
Biały krystaliczny lekki proszek sody kalcynowanej CAS 497-19-18 Zatwierdzenie ISO
| Gęstość układania: | 500-600kg/m³ |
|---|---|
| HS: | 2836200000 |
| CAS: | 497-19-18 |
990,2% Min Assay Soda Ash Light Na2co3 CAS nr 497-19-8 Dla niezawodnej wydajności
| Waga molekularna: | 105,99 g/mol |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Światło sody kalcynowanej |
| PH: | 9.2-10.2 |
Formuła cząsteczkowa Na2CO3 Soda Ash Light With High PH 9.2-10.2 CAS nr 497-19-8
| spersonalizowana torba: | Dopuszczalność ponad 200 ton |
|---|---|
| Nr CAS: | 497-19-8 |
| PH: | 9.2-10.2 |
Optymalizacja poziomu pH za pomocą światła popiołu sodowego 99,2% PH 9,2-10,2 497 19 8 Sds
| Nr CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| spersonalizowana torba: | Dopuszczalność ponad 200 ton |
| PH: | 9.2-10.2 |
Wszechstronna substancja węglan sodu o formule molekularnej Na2CO3
| Waga molekularna: | 105,99 g/mol |
|---|---|
| Rozpuszczalność: | Rozpuszczalny w wodzie |
| PH: | 9.2-10.2 |
497 19 8 Cas Numer Lekkie popioły sodowe dla poprawy wydajności przemysłowej
| Klasa: | Klasa przemysłowa/spożywcza |
|---|---|
| Formuła molekularna: | Na2CO3 |
| Rozpuszczalność: | Rozpuszczalny w wodzie |
Rozpuszczalny w wodzie Soda Light Ash Na2CO3 Customized Bag Over 200 Tons Akceptowalność
| Waga molekularna: | 105,99 g/mol |
|---|---|
| Analiza: | 99,2% min |
| Klasa: | Klasa przemysłowa/spożywcza |
85% nawóz z tlenku magnezu lekko spalony gatunek przemysłowy
| Klasyfikacja: | Tlenek magnezu |
|---|---|
| EINECS nr: | 215-171-9 |
| Norma klasy: | Klasa przemysłowa |
Nahco3 Powder Sodium Bicarbonate Salt Baking Soda Washing Soda Cas 144-55-8 Price Per Ton
| Pakiet: | Torby 25/50 kg PP+PE |
|---|---|
| Próbka: | Swobodny 500G-1000G |
| Okres przydatności: | 2 lata |

